Search
Search
Close this search box.

اخبار مهاجرت استرالیا

ویزای استرالیا و اخبار مربوط به آن

آخرین مطالب خواندنی

اخبار مهاجرت به استرالیا همواره مورد توجه واقعیت‌های جهانی بوده و از جمله موضوعاتی است که برای افرادی که به دنبال انتقال و سکونت در یکی از کشورهای پرطرفدار جهان هستند، جذابیت دارد. با توجه به سیاست‌ها و تغییرات متعدد در قوانین مهاجرت استرالیا، اطلاع‌رسانی مداوم در مورد شرایط و فرصت‌های مهاجرتی بسیار ارزشمند است. این اخبار به افراد اطلاعات لازم را ارائه می‌دهند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی کنند و گام‌های لازم برای مهاجرت به استرالیا را به‌طور موثر برداشته و تسریع کنند.

آخرین بروز رسانی ها در برنامه مهاجرت کاری استرالیا

آخرین بروزرسانی‌ها در برنامه مهاجرت کاری استرالیا، موضوعی است که همواره توجه جهانی را به خود جلب می‌کند. با تغییرات و نوآوری‌های مداوم در سیاست‌ها و قوانین مهاجرتی استرالیا، این برنامه به‌روزرسانی‌های متعددی را تجربه می‌کند که بر افرادی که به دنبال اقامت و کار در این کشور هستند، تأثیرگذار است. از جمله آخرین تغییرات مهم می‌توان به به روزرسانی نیازمندی‌ها و شرایط ویزای کاری اشاره کرد که برای افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند، اطلاعات به‌روزی فراهم می‌کند. به‌طور کلی، آخرین بروزرسانی‌ها در برنامه مهاجرت کاری استرالیا از اهمیت بسزایی برخوردار است و برای افرادی که به دنبال فرصت‌های شغلی و سکونت در این کشور می‌باشند، بسیار حیاتی است.

تغییرات 26 جولای سال 2023 در مهاجرت کاری استرالیا

هند و استرالیا یک توافق نامه مشترک مهاجرت امضا کردند که بصورت مخفف اسمش شده MMPA  که اگر بخوایم یه ترجمه کتابی از معنی اون بدیم میشه اقدام مشترک در زمینه مهاجرت. هدف این توافق مشترک آسون کردن مسافرت دانشجویان و متخصصان و تجار بین دو کشور هست. البته مسافرت توریست ها هم داخل این توافق نامه هست و بهشت تایید شده که هر دو تا کشور سعی میکنند سفر توریستها رو راحتتر کنن. هدف اصلی این طرح سفر مختصصان هندی به استرالیا است. که به عنوان MATES یا کسانی که در یک رشته استعداد دارند ولی خیلی جوان هستند و هنوز سابقه کار طولانی ندارند.

همچنین بخوانید:شرایط سنی مهاجرت به استرالیا

نیروی متخصص استرالیا

خبرهای 14 جولای سال 2023 در مهاجرت کاری استرالیا

در 14 جولای در سایت مهاجرت دولت استرالیا مطلبی با عنوان مسیر دعوتنامه کانبرا منتشر شد.

طی این خبر اعلام شد که از ساکنان کانبرا Canberra تعداد 491 دعوتنامه مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته است. صاحبان تجارت های کوچک بین 6 تا 18 دعوتنامه برای اقوام خود درخواست کرده و مورد موافقت قرار گرفته است. صاحبان ویزای 457 و 482 تعداد 3 تا 8 دعوتنامه مورد تایید داشته اند. صاحبان مشاغل حساس موفق به ثبت 88 تا 133 مورد دعوتنامه شده اند.

خبرهای 23 ژوئن 2023 مهاجرت کاری استرالیا

در این تاریخ دولت استرالیا گفت که هزینه ویزاهای 191 و ویزاهای مربوط بهش رو افزایش میده. خوب نمیشه هم گفت که شوکه شدیم. بالاخره ویزاهای کلاس 191 ویزاهای اقامت دائم استرالیا است. خوب طبیعیه که بخوان پول بیشتری از افرادی که میخوان برای همیشه داخل استرالیا بمونن در بیارن. در این خبر همچنین اشاره شده که اگر ویزای 491 داری میتونی برای ویزای 191 تقاضا بدی. البته گفته باید شرایطش رو داشته باشی. خوب شاید هم برای همین هزینه ها رو زیاد کردن که ملت بی دلیل تقاضای عوض کردن ویزا ندهند.

بیشترین اختلاف قیمت 400 دلار استرالیا برای ویزای 189 اعلام شده و بقیه ویزاها کمتر از این گرون شده اند.

خبر های 3 ژوئن سال 2023 مهاجرت کاری استرالیا

در سوم ژوئن یک خبر دیگه در باره همکاری هند و استرالیا برای راحتتر شدن ویزای کاری استرالیا برای هندی تبار های متخصص ارائه شد. خوب خوش بحال هندی ها.

خبر های 23 می سال 2023 مهاجرت کاری استرالیا

دولت استرالیا اعلام کرد که برخی تقاضاهای رد شده که بصورت دعوتنامه بودند را مجدد بررسی کرده و با بعضی از اونها موافقت کرده. خوب این خبر برای ما خیلی خیلی مهم بود. چون نشون میده بعد از کوید19 دولت استرالیا کم کم داره سیاست های مهاجرتی خودش رو راحتتر میکنه.

این خبر برای ما یعنی اینکه میتونیم روی مهاجرت از طریق دعوتنامه خویشاندان و دعوتنامه های کاری بیشتر حساب کنیم. خوب این مقاله راجع به دعتوتنامه های کاریه. بنابراین یکی از راهکارهایی که الان میشه برای مهاجرت به استرالیا روش حساب کرد. گرفتن دعوتنامه کاری از کارفرمای استرالیایی هست.

حتماً میپرسی چطوری دعوت نام بگیرم. چطوری کارفرمای استرالیایی پیدا کنم؟ خوب جواب که خیلی آسونه کافیه یک تماس با مشاورین وست ادوایزر بگیری.

پیدا کردن کارفرمای استرالیایی که 6 ماه تقاضای شغل مربوط به شما را ارائه داده باشه و کسی هم با تقاضاش پیام نداده باشه با ما.

در تاریخ 23 می یک خبر مهم دیگه هم بود.

استرالیا درآمد مهاجران ماهر را در این تاریخ به 70 هزار دلار افزایش داد. خوب این خبر خبر خیلی خیلی خوبی برای همه اونهایی که با ویزای تخصص میخوان به استرالیا مهاجرت کنن.

قبل از این تاریخ دولت استرالیا هنوز وحشت زیادی از کویید 19 داشت و همه خبر ها مربوط به محدودیتهای مربوط به کویید هست. که خوب دلیلی برای یاداوریشون ندیدیم. خوب کویید تموم شده و خبرهای بالا نشون میده دولت استرالیا هم کم کم داره برای قبول کردن مهاجرها آماده میشه.

یکسری خبر هم بود که بالا بهشون اشاره نکردیم. بریم یه نگاه سریع بهشون بندازیم.

مثلا خبر بسته شدن امکان استفاده از ویزای 189 برای نیوزلند از اول جولای 2023. خوب این خبر، خبر خوبی نیست. ولی خوب یکی کشور رو هدف قرار داده. امیدواریم که مسائل سیاسی بین دو کشور عاملش باشه. ولی خوب داریم اخبار رو مدام دنبال میکنیم. چون اگر استرالیا این قوانین محدودیت رو گسترش بده احتمال اینکه شامل هموطنان ما بشه زیاد خواهد بود.

خبر افزایش قیمت کلیه ویزاهای استرالیا رو هم بهش اشاره نکردیم. خوب راستش دلیلمون این بود که هزینه های ویزا برای اغلب مشتریان ما اهمیتی نداره ما معمولا بیشتر نگران قیمت مالیات سفرهای خارجی هستیم تا قیمت ویزا. خوب این واقعیت امروز ماست. اما جای نگرانی نیست چون افزایش قیمت های ویزا در همون حاشیه 300 دلار استرالیا است که قیمت زیادی نیست.

خبری هم در سایت دولت استرالیا در مورد تغییرات در توافق نامه با وزیر امور مهاجرت شاغلین در حوزه های مذهبی بود که در بالا نادیده گرفتیم. خوب حقیقت اینکه که دین ما با دین اونها فرق میکنه. تعداد کسانی که تمایل داشته باشند و شرایطش رو هم داشته باشند در کشور ما آنقدر کمه که این خبر عملاً بدرد کاربراهای ما نمیخورد و خوب در بالا بهش اشاره نکردیم.

همچنین بخوانید:بهترین رشته‌ ها برای مهاجرت به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا و اخبار آن

اخبار مربوط به اعطای شهروندی به پناهندگان متخصص استرالیا

ما در شرکت وست ادوایزر هیچ کس رو تشویق به مهاجرت نمی‌کنیم. ما به کسانی که از قبل برای مهاجرت تصمیم گرفتند خدمات ارائه میدیم. این شغل ماست و از این راه درآمد کسب می‌کنیم. اما دلیل اینکه اخبار مربوط به پناهندگان را اول نیاوردیم این است که اقدام برای ورود غیر قانونی به یک کشور واقعاً خطرناکه.

ما کسی رو تشویق به مهاجرت نمی‌کنیم. اما در مورد پناهندگی ما بطور قاطع می‌گیم اینکار رو نکنید. شما جان خود را بخطر خواهید انداخت. هر کشوری قوانین سختگیرانه ایی برای محافظت از مرزهادارد.

توجه به این موضوع که محافظین از مرزها نه تنها در برابر تهاجم نیروهای مسلح بلکه در برابر هر فرد غیر قانونی وظیفه دارد. بسیار مهم است.

کار پناهندگان در استرالیا

در این خبر آمده که کارفرمایان استرالیایی میتوانند به پناهندگان دارای مهارت اجازه کار بدهند و به این ترتیب این پناهندگان تحت ویزای 494 به اقامت خود در استرالیا ادامه خواهند داد.

 

نتیجه گیری

بازنگری و پیگیری اخبار مهاجرتی استرالیا، از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا این اطلاعات به افرادی که به دنبال انتقال و سکونت در این کشور هستند، راهنمایی کامل و ضروری ارائه می‌دهند. آخرین اخبار و تحولات در برنامه‌های مهاجرتی، شرایط ویزا، نیازمندی‌ها و فرصت‌های شغلی، اطلاعات قابل اعتمادی را برای افراد فراهم می‌کنند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی کنند و گام‌های لازم برای مهاجرت به استرالیا را برداشته و تسریع کنند. در نتیجه، با دقت و دانش به‌روز به اخبار مهاجرتی استرالیا توجه کردن، به افراد کمک می‌کند تا رویاهای خود را برای زندگی و کار در این کشور به واقعیت تبدیل کنند.

 

دیگر مقالات مفید وست ادوایزر:

ویزای مهارت استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا

لیست مشاغل ویزای 189 استرالیا

بهتر است با مشاورین وست ادوایزر تماس بگیرید تا بتوانند شمارا در این مسیر راهنمایی کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

آخرین مطالب