کشور کانادا یکی از کشورهایی است که امروزه مهاجران بسیار زیادی را قبول می کند و شما می توانید از طریق دریافت ویزای کار این کشور اقامت این کشور را دریافت کنید. مهاجرت به کانادا از طریق کار امروزه یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور به شما می آید و همین موضوع نیز باعث شده است تا افراد زیادی علاقه مند به مهاجرت به کانادا از طریق کار باشند. با وجود این که افراد علاقه زیادی به مهاجرت به کانادا دارند ولی معمولا اطلاعات کافی برای این کار را در اختیار ندارند. به همین علت ما در این مطلب تصمیم گرفتیم در این مطلب کمی بیشتر درباره این موضوع و دریافت ویزای کار کانادا صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید.

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار چه نکاتی را باید بدانیم؟

همانطور که احتمالا می دانید مهاجرت به کانادا از طریق کار امروزه از محبوبیت زیادی برخوردار است که دلیل اصلی آن این است که امروزه در کشور کانادا نیاز زیادی به نیروی کار وجود دارد. قبل از دریافت ویزای این کشور باید بدانید که مردم این کشور انگلیسی زبان هستند و در نتیجه شما باید به طور کامل به این زبان مسلط باشید. علاوه بر این آب و هوای این کشور نیز به صورت کلی سرد است و به همین علت باید به این نوع آب و هوا عادت داشته باشید. یکی از مهمترین عواملی که باعث شده است تا این کشور به عنوان یک مقصد خوب برای مهاجرت به شمار بیاید این است که نرخ بیکاری در این کشور تقریبا 5 درصد است که بسیار خوب است و به همین دلیل نیز هر ساله تعداد زیادی مهاجر برای کار در این کشور از کشورهای دیگر دنیا جذب می شود.

 مهاجرت به کانادا از طریق کار

از طریق تخصص خود به این کشور مهاجرت کنید

در صورتی که شما هم جز افرادی هستید که تخصص کافی در زمینه ای خاص را دارید که فکر می کنید از طریق آن می توانید به کشور کانادا مهاجرت کنید می توانید اقدام به دریافت ویزای این کشور کنید. در صورتی که شما دارای یک تخصص کافی باشید می توانید به راحتی یک پیشنهاد شغلی در این کشور دریافت کنید و از طریق این پیشنهاد اقدام به دریافت ویزای کار این کشور کنید. دقت داشته باشید که تخصص شما باید به اندازه ای باشد که اشخاص کمی در کشور کانادا این تخصص را داشته باشند تا شما بتوانید یک فرصت شغلی مناسب در این کشور پیدا کنید. این نوع مهاجرت به کشور کانادا می تواند از بهترین انواع مهاجرت باشد چرا که شما از این طریق می توانید یکی از نیازهای کشور کانادا را برطرف کنید و در نتیجه دریافت ویزا برای شما بسیار ساده تر می شود.

راه اندازی یک شرکت در کشور کانادا

یکی دیگر از روش هایی که برای مهاجرت به کانادا وجود دارد این است که یک کسب و کار و یا شرکت جدید را در این کشور راه اندازی کنید. این روش بهترین روش برای مهاجرت به کانادا است چرا که امروزه در کشور کانادا به سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری و ایجاد یک کسب و کار جدید در این کشور را دارند امکانات زیادی داده می شود و علاوه بر این شرایط دریافت ویزا برای شما بسیار ساده تر خواهد شد.

 مهاجرت به کانادا از طریق کار

برنامه استانی برای مهاجرت به کانادا از طریق کار

یکی از بهترین خدماتی که دولت کانادا به افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند می دهد برنامه استانی این کشور می باشد. در این برنامه هر استان نیازمندی های خود برای نیروی کار را به دولت ارائه می دهد و دولت این کشور براساس این نیازمندی ها اقدام به پذیرش افرادی می کند که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. هر ساله افراد زیادی از این طریق ویزای کار کشور کانادا را دریافت می کنند و شما هم می توانید از این امکان به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید.

 مهاجرت به کانادا از طریق کار

سیستم اکسپرس اینتری برای دریافت ویزای کار کانادا

آخرین روش برای مهاجرت به کانادا از طریق کار با استفاده از سیستم اکسپرس اینتری می باشد. در این سیستم به افرادی که تقاضای مهاجرت از طریق کار را دارند بر اساس برخی از معیارهای خاص امتیازاتی داده می شود که این امتیازها در نهایت جمع شده و شما هرچه امتیاز بیشتری را جذب کنید می توانید شانس بیشتری برای دریافت ویزای کار این کشور داشته باشید. لازم به ذکر است که در نهایت افراد بر اساس قرعه کشی در این سیستم انتخاب می شوند و امتیاز بیشتر برابر شانس بیشتر برای انتخاب شدن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کانادا میتوانید با مشاورین ما (westadviser) در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *