ثبت شرکت در امارات جهت مهاجرت و اقامت در امارات

ثبت شرکت در امارات دبی : امارات یکی از کشورهای متمدن با جمعیت حدود 10 میلیون نفر در شرق شبه جزیره عربستان قرار گرفته است و با کشور های عمان، عربستان سعودی، ایران، قطر و بحرین هم مرز می باشد. پایتخت این کشور ابوظبی و شهر دبی از معروف ترین جاذبه های این کشور برای جذب توریست به حساب می آید. امارات روابط بسیار گسترده تجاری با اکثر کشور ها دارد و طی سال های بسیار اندکی توانسته به یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان تبدیل شود که بزرگترین دست آورد آن طی سال های اخیر  جذب سرمایه گذاران خارجی در این کشور بوده است.از نظر گردشگری نیز شهر دبی به عنوان پنجمین مقصد گردشگری جهان محسوب میشود.

 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در امارات

 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در امارات یکی دیگر از شیوه های مهاجرت به این کشور  محسوب می شود. مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک شیوه ی دیگری است که می توانید اقدام به مهاجرت کنید. دبی به دلیل موقعیت جغرافیای مناسب، قوانین آزاد تجارت و دسترسی سریع به مناطق دیگر جهان، بندری مهم به شمار می آید و مورد توجه سرمایه گذاران و شرکت های تجاری در سراسر دنیا به ویژه ایران قرار گرفته است.

شرکت تضامنی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت گردشگری، شرکت صنعتی، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص، شرکت سرمایه گذاری مشترک، شرکت مشارکتی ازجمله شرکت های فعال تجاری در کشور امارات متحده عربی هستند.

 

دبی دارای سه منطقه است

  1. منطقه آزاد دبی: بهترین منطقه برای سرمایه گذاری و تجارت محسوب می شود. دارای معافیت مالیاتی است.
  2. منطقه ساحلی دبی : این منطقه دارای برخی از محدودیت ها برای سرمایه گذاری است. برای مالکیت 100 درصدی در این منطقه باید تجارتی خارج ازکشور امارات داشته باشید.
  3. منطقه اصلی دبی : این منطقه زیر نظر دولت بوده، اقتصادی رو به رشد دارد واز مناطق مناسب برای سرمایه گذاری است.

 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات

مزیت ثبت شرکت در دبی امارات

 

از مزایای ثبت شرکت در امارات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مجوز تجارت در دبی امارات

برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در امارات، ابتدا باید مجوز مربوطه با توجه به نوع فعالیت را کسب کرد.

چهار نوع مجوز تجاری در امارات متحده عربی صادر می شود:

اقامت در دبی با ثبت شرکت

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق ثبت شرکت در دبی امارات :

 

ثبت شرکت در امارات

 

مراحل ثبت شرکت در امارات

ثبت شرکت در هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و طبیعتا جهت ثبت شرکت در دبی باید قوانین ثبت را در این کشور به خوبی دانست. برای اجازه ثبت شرکت در دبی باید یک یا چند اتباع کشور امارات حداقل بیش از نیمی از سهام شرکت، 51 درصد، مشارکت داشته باشند. البته شرکت هایی که دارای مجوز حرفه ای هستند از این قاعده مستثنی اند.

 

برای اطلاعات بیشتر با تیم مجموعه وست از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *