نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

قیمت خرید خانه در دبی

در میان تمام جهان یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری و خرید ملک، کشور امارات متحده عربی است، در این کشور شما می‌توانید یک سرمایه گذاری سودآور را تجربه کنید.

ما می‌خواهیم پاسخ سوالی که حتما ذهن شما را برای مدتی به خودش جلب کرده را بدهیم، چرا دبی؟!

حتما شما هم راجب قطب اقتصادی منطقه شنیده‌اید، امارات با داشتن اقتصاد قوی و با ثبات در رتبه بیست و پنجمین کشور اقتصاد رقابتی جهان قرار دارد.

همچنین برای انجام سرمایه گذاری باید بدانید در فصل‌های گردشگری در دبی شما می‌توانید املاک خود را به صورت کوتاه مدت اجاره دهید و از تجربه صفر درصد نرخ مالیات بردرآمد شخصی لذت ببرید.

از مزیت‌های خرید ملک در دبی می‌توان به واجد شرایط دریافت اقامت موقت شما و اعضای خانواده‌اتان اشاره کرد. با حداقل خرید ملک به ارزش 750 هزار درهم اقامت موقت را به خود و خانواده عزیزتان هدیه دهید.

ویزاهای که برای خرید ملک در دبی صادر می‌شوند، به طور کلی دوسال اعتبار دارند اما شما می‌توانید برای تمدید آن اقدام کنید و تا ۵ سال نیز از داشتن اقامت دبی خرسند شوید.

همچنین برای دریافت این ویزا شما نیاز به این مدارک دارید:

سند ملک، قرارداد خرید و فروش، کپی گذرنامه و اصل گذرنامه صاحب ملک، دو قطعه عکس پاسپورتی.

 شما تنها با یک جستجوی ساده متوجه می‌شوید که در دبی نرخ مصادره اموال در حداقل میزان ممکن است و به شما این اطمینان را می‌دهد که حتی در شرایط بحرانی مانند شرایط مختلف سیاسی و اقتصادی این کشور از حقوق سرمایه گذاران به درستی حمایت می‌کند و برای مصادره اموال اقدامی انجام نمی‌دهد!

مهاجرت به دبی

نکات خرید ملک در دبی:

از نکات مهم خرید ملک می‌توان به مسکونی بودن و یا تجاری بودن ملک، به پایان رسیدن ساخت ملک و آماده بودن و قرار داشتن در مناطقی که آزاد و… هستند اشاره کرد.

مراحل خرید ملک در دبی:

در ابتدا باید ملک مورد نظر خود را در یکی از شهر های امارات انتخاب کنید و پس از انجام کارهای توافقنامه یا mou  با شرکت سازنده و یا آژانس، هزینه‌ای به عنوان امانت به فروشنده آژانس دهید و برای انتقال مالکیت ملک نیاز به گواهی عدم شکایت noc  بین خریدار و فروشنده هست تا موارد داخل قرارداد به طور کامل و بدون وجود کم و یا کسری انجام شود.

از مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در دبی می‌توان به :

اصل و کپی گذرنامه، اثبات درآمد، صورت حساب بانکی، نامه ارزش اموال، اسناد ثبت ملک، گواهی پزشکی، گواهی ترخیص پلیس، مدارک بیمه درمانی و سه قطعه عکس پاسپورتی اشاره کرد.

برای اینکه قیمت خانه در یک شهر مانند دبی را بدانیم اول از همه باید بدانیم در کدام محله دبی میخواهیم خانه بخریم. پس برویم و با محله های دبی آشنا شویم.

ساحل عمومی و محله Jumeirah در دبی

اگر دبی را نشناسید. اگر از محله های دبی هیچ چیز ندانید. قطعاً برج العرب را میشناسید. جواب شما خیر است. تصویر زیر برایتان آشناست.

قطعاً قبلاً این برج زیبا را دیده ایید. برج العرب دبی در محله یا منطقه ساحلی جمیرا دبی قرار دارد. گمان نمیکنم احتیاجی باشد که از میزان زیبایی این برج صحبتی کنم.

اما سوال اصلی این است که

آیا خرید ملک در منطقه جمیرای دبی صرفه اقتصادی دارد

چه کسانی در این منطقه سکونت، زندگی و تفریح می کنند. این منطقه چه هویتی در کشور دبی و جهان دارد. اینها تعیین می کند که آیا خرید ملک در آن صرفه اقتصادی دارد یا خیر.

مهاجرت به دبی و قیمت ملک در آن
مهاجرت به دبی
نمایش ثروت در دبی
دبی و املاک آن

منطقه جمیرا و برج العرب در میان مردم آمریکا و اروپا بعنوان منطقه ایی لاکچری و گرانقیمت و محلی برای تفریح ثروتمندان تعریف شده است.

در خود دبی نیز منطقه جمیرا محبوبیت زیادی دارد. مردم تمایل دارند به این منطقه بیایند و در آنجا ساکن شوند. ساکن شدن در این منطقه نمایش ثروت و توان و قدرت مالی فرد به حساب می آید.

مزایای خرید ملک در جمیرا دبی

  • داشتن ملک در لاکچری ترین منطقه دنیا.
  • سرمایه گذاری در جایی که ثروتمندترین مردم دنیا در آنجا سرمایه گذاری می کنند.
  • امکان زندگی در فضایی که مردمان تمام دنیا حسرتش را دارند.

معایب خرید ملک در جمیرا

  • بالا بودن هزینه های شارژ در برج های بزرگ برای کسانیکه درآمد ریالی دارند.
  • بالا بودن هزینه زندگی برای کسانی که درآمد ریالی دارند.
نخل جمیرا

منطقه جبل علی دبی نخل جبل علی دبی

یکی از تصاویر حیرت انگیز دبی که همه ما دیده ایم. تصویر جزایر نخل مانندی است که دبی در دریا ساخته است. یکی از این جزایر جزیره نخل علی میباشد.

محله جبل علی و نخل جبل علی هر دو مناطق سوپر لاکچری محسوب میشوند. بسیاری از مردم دنیا آرزوی یکبار دیدن این مناطق را دارند.

سرمایه گذاری و خرید ملک در این مناطق میتواند سود قابل قبولی برای سرمایه گذاران داشته باشد.

منطقه Mirdif میردیف دبی

یک منطقه مسکونی فوق العاده زیبا و در عین حال ساده پر از هتل و مال های زیبا برای خرید و تفریح یک منطقه که میشود در آن با آسایش زندگی کرد.

میردیف در مرکز دبی و کمی به شرق مایل است و با توجه به نزدیکی آن به شهر فرودگاهی دبی از محبوبیت زیادی بین خارجی ها برخوردار است.

خرید ملک و سرمایه گذاری در این بخش ارزشمند میباشد.

کلام آخر قیمت خرید خانه در دبی

با توجه به نواسانات قیمت و قوانین در کشورمان و کشور دبی برای دریافت قیمت خانه در دبی و دیدن پروژه های مسکونی دبی که میتوان از ایران خرید و اقامت دبی را گرفت با شماره های زیر تماس بگیرید.

با توجه به نوسان قیمت ها آخرین قیمت خانه در دبی را تلفنی دریافت کنید