Search
Close this search box.

ارزانترین و گرانترین پروژه‌های ملکی قبرس برای مهاجرت

ارزونترین خونه در قبرس شمالی برای مهاجرت

آخرین مطالب خواندنی

ارزانترین و گرانترین پروژه‌های ملکی قبرس برای مهاجرت

یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین موضوع در رابطه با خرید ملک درقبرس شمالی انتخاب صحیح شرکت سازنده ی پروژه است، که این موضوع بسیار مهم برای متقاضیان باید به مرحله اطمینان صد در صد برسد تا بتوانند سرمایه گذاری کنند .

انتخاب یک شرکت با سابقه و معتبر و متعهد می‌تواند برای سرمایه شما آینده ایی درخشان پیش بینی کند.

شرکت وست ادوایزر این اطمینان رو به شما می‌دهد که شما می‌توانید با سرمایه گذاری در خرید ملک در قبرس شمالی به سود برسید.

املاک هفت ستاره قبرس شمالی

تجربه ما ضامن امنیت سرمایه گذاری شماست

از ابتدا تا انتها در کنار شما هستیم

مشاوره در امور سرمایه گذاری، خرید ملک و اخذ اقامت قبرس شمالی، از شرایط ویژه پرداخت و اخذ اقامت آگاه شوید. با خیالی آسوده ملک خود را در قبرس شمالی تهیه کنید و از پنجمین کشور امن دنیا اقامت دریافت کنید.

لاکچری قبرس شمالی از معمولی تهران ارزونتره

ازانترین و گرانترین خانه‌های قبرس شمالی

کدام را انتخاب کنیم. ارزانترین یا گرانترین. ارزانی و گرانی یک واحد مسکونی عیار مناسبی برای خرید خانه نیست. اگر محدودیت مالی دارید، از مشاورین خبره وست ادوایزر مشاوره بگیرید تا بهترین گزینه را به شما معرفی کنند.

ویلاهای سوپر لاکچری قبرس شمالی

بر چه اساسی باید خانه خود در قبرس شمالی انتخاب کنیم

گام اول هدف شما از خرید خانه چیست؟

  • میخوام با خرید خانه به قبرس شمالی مهاجرت کنم

اگر می‌خواهی با خرید خانه به قبرس شمالی مهاجرت کنی، پس در قبرس شمالی باید در همان خانه ساکن شوید، در نتیجه محل آن خانه برات مهمه. پس نزدیک بودن مدرسه، بیمارستان خطوط حمل و نقل عمومی برات اهمیت دارد. اینکه همسایه‌های شما از چه کشوری هستند، یا اینکه از چه طبقه اجتماعی هستند هم برات مهمه.

شاید تنها جایی که قیمت خونه در قبرس شمالی اهمیت پیدا میکند همین نکته طبقه اجتماعی باشد. اگر می‌خواهید همسایگان شما آدم های عادی نباشند و در کنار طبقه اعیانی خانه بخرید، شما هم باید مثل آنها هزینه هنگفتی را بابت خانه خود بدهید.

اما توجه داشته باشید همیشه اعیانی بودن مساوی با بهترین بودن نیست. اکثر اعیان نشین ها وسیله حمل و نقل شخصی دارند. شما هم نباید از این قضیه مستثنی باشید. اگر واقعاً توان مالی بالایی ندارید، تمام سرمایه خود را برای یک خانه اعیانی هزینه نکنید. زیرا مسائلی مانند وسایل حمل و نقل عمومی شما را آزار خواهد داد. یا حتی مسائلی مانند گران بودن هزینه هایی مانند مدرسه و خوراک در محله های اعیان نشین.

بنابراین همواره تمام جوانب مورد نیاز برای خود و خانواده را در نظر بگیرید. میتوانید از مشاوره حرفه ایی وست ادوایزر هم استفاده کنید.

ویلای خیلی شیک در قبرس شمالی

قبرس شمالی جزیره کوچکی است، اصلا نزدیکی وسایل حمل و نقل چقدر مهمه؟

خوب حق با شما است، اما این تنها شما نیستید که باید در شهر رفت و آمد کنید. بچه های شما هم باید به مدرسه بروند و برگردند. باید به خرید و تفریح بروند. این رخداد ها روزانه است و در طول مدت میتواند انرژی زیادی را از شما یا اعضای خانواده بگیرد.

اگر شما بتوانید با مبلغ پولی که میتوانید سرمایه گذاری کنید یک ملک در موقعیت مکانی بهتر بخرید، خوب چرا نباید اینکار را انجام بدهید.

نکته مهم: قبرس شمالی بصورت کلی یک جزیره اعیانی و لاکچری محسوب می‌شود. لاکچری های این جزیره مولتی میلیارد دلاری هزینه می‌کنند. قبل از هم محل شدن با آن بخش ببنید آیا توان هزینه مانند آنها را دارید. اگر جواب شما منفی است، در یک محله خوب و ارزان تر قبرس شمالی خانه بخرید.

نکته مهم: قبرس قوانین سختگیرانه ایی برای عدم صدور ویزا به خلاف کاران دارد، بنابراین قبرس شمالی در کل جزیره امنی است.

یک کلام: هر جای قبرس شمالی که خونه بخری در یک کشور اعیانی و لاکچری خونه خریدی که میزان تخلفش خیلی خیلی کمه. زیباست و به بهشت معروفه، راحتی و آسایش خودت و خانوادت تضمین شدست.

  • من فقط می‌خوام سرمایه گذاری کنم، اصلا قصد مهاجرت ندارم

خوب پس باید خونه در حال ساخت بخری، در این حالت خونه بعد از آماده شدن یک افزایش قیمت میخوره، اگر خونه در محله ایی باشه که کلا همه در حال ساخت باشن، بعد از اینکه محله ساخته بشه هم یک افزایش قیمت میخوره، با اضافه شدن بیمارستان، مدرسه و دانشگاه هم دوباره افزایش قیمت خواهد داشت.

کشور قبرس شمالی یک کشور در حال پیشرفت بخصوص از نظر مهاجرت است. بنابراین قیمت ملک و خدمات در آن کشور یک رشد هر ساله دارد. شما هم میتوانید با سرمایه گذاری روی یک پروژه درست از این رشد استفاده کنید.

توجه کنید وقتی صحبت سرمایه گذاری میشه دیگه محله و کیفیت همسایه ها اهمیتی نداره و فقط رشد قیمته که مهمه. بنابراین قبل از هر کاری تصمیم بگیر میخوای تو خونه ایی که میخری زندگی کنی یا نه. بعد به مشاوران وست ادوایزر زنگ بزن و بهترین خونه رو انتخاب کن. ما همیشه بهترین پیشنهاد رو برات داریم.

من نمیدونم چی می‌خوام چکار باید کنم؟

هم می‌خوام مهاجرت کنم، هم میخوام اگر فردا روزی خونم تو قبرس رو خواستم بفروشم سود خوبی کرده باشم. هم میخوام همسر و بچه هام راحت باشن. میخوام تاکسی و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی در دسترس باشه. یا حداقل چیزی شبیه به اسنپ وجود داشته باشد.

ویلا با استخر روباز قبرس شمالی

ایا با این شرایط هم خونه ایی میتونید معرفی کنید؟

بیشتر مناطق قبرس شمالی تمام این خواسته ها را فراهم می‌کنند. اما شما باید با مشاوران ما تماس بگیرید و درباره جزئیات محل خانه و زمان اقدام شما برای مهاجرت و سفر به قبرس از شما سوالاتی بشود. ما به شما بهترین گزینه را پیشنهاد خواهیم داد.

ویلای سوبلکس در قبرس شمالی

راستش ما میخواهیم مهاجرت کنیم اما میترسیم سرمون کلاه بره

حق دارید، تو کشور خودمون هستیم و حسابی ترس از کلاه برداری داریم. اما قبرس شمالی مثل کشور خودمون نیست. اگر شرکتی شروع به ساختن خونه کنه سر تاریخ درج شده در قرارداد خونه رو تحویل میده.

شرکت هایی که وست ادوایز برای خرید خونه انتخاب میکند در سرتاسر دنیا و یا در قبرس شمالی سابقه خوبی دارند و ما به شما این سوابق را نشون می‌دهیم. شما از مطمئن ترین شرکت های دنیا خونه میخرید.

هزان مشتری در ماه از این شرکت ها خانه میخرند، هزاران خانه تحویل شده دارند. این شرکت ها با هزینه تنقلات شرکتشان میتوانند تمام تعهدات ملکی خود در قبرس را پرداخت کنند. شرکت های بزرگ خانه سازی فعال در قبرس اغلب بین المللی هستند.

شرکت وست ادوایزر چطور به خودتون اعتماد کنیم

خیلی ساده پروژه های موقت امسال و یا سال های قبل رو ببینید. وقتی فایل نفر قبل شما که سرمایه گذاری کرده و به قبرس مهاجرت کرده رو ببینی خوب اعتماد راحتتر میشه.

کلاه برداری شرکت های مهاجرتی از سرمایه گذاران ملکی قبرس شمالی

آیا احتمال داره سرم کلاه بره و مشکلی پیش بیاد

احتمال رخ دادن مشکل هست، اما سیستم قضایی قبرس به شدت حرفه ایی است و مشکل ایجاد شده در اسرع زمان برطرف میشود. بنابراین اگر یک در میلیون هم مشکلی پیش بیاد مشکل رو میشه خیلی سریع برطرف کرد.

کشور قبرس توریستی است. اعتماد مهاجرین براش خیلی مهمه بقاء اش به این بستگی داره. اگر کوچکترین مشکلی ایجاد بشه ما میتونیم با کمک رابطه های خودمون با تهدید به رسانه ایی کردن مشکل در دنیا ظرف مدت بسیار کوتاهی مشکل رو حل کنیم. مطمئن باشید قبل از اینکه کار به دادگاه و مسائل حقوقی بکشد از ترس ایجاد یک وحشت برای مهاجران بعدی مشکل شما رو حل مکنند.

لاکچری ترین خونه قبرس شمالی رو بخرم خیلی برام خوب میشه

خیلی برای قبرس شمالی خوب میشه شما صاحب یک خونه شیک میشی. بقیه مزایا مثل ویزا و مهاجرت و غیره با بقیه هیچ فرقی نداره. پس اندازه جیبت خونه بخر.

آیا با خرید اروزنترین خونه هم می‌تونم به قبرس مهاجرت کنم

وست ادوایزر خونه هایی رو برای مهاجرت در سایتش معرفی میکنه که ارزش زندگی داشته باشد. اگر از ما خرید میکنید فرقی نمی‌کند. ارزونترین خونه رو هم بخری امکان مهاجرت خواهی داشت.

بیشتر از اینکه نگران قیمت خونه باشی یک تماس با مشاوران ما بگیر و اطلاعات درستی درباره اینکه بچه مدرسه ایی داری یا نه؟ آیا در قبرس شمالی احتیاج به پیدا کردن کار دارید یا نه؟ آیا دانشجو هستید یا نه؟ و سوالات دیگری رو جواب بده و ما بهت بهترین خونه ها برای مهاجرت رو معرفی میکنیم.

اگر توان مالی خرید خونه تو قبرس شمالی رو نداری، شاید بتونید بعنوان نیروی کاری و یا بعنوان دانشجو به قبرس شمالی بری. شاید هم بتونی با تحصیل در یکی از دانشگاه های بین المللی قبرس پلی برای مهاجرت خودت به اروپا و آمریکا بسازی. همه چیز دسته خودته. قبرس شمالی بهترین دانشگاه ها رو داره. موفقیت فقط دسته خودته.

خونه خریدم بعدش چه میشه

اگر خونه در حال ساخت خریدی می‌تونی مهاجرت کنی و برای اقامت تو هتل بمونی یا خونه رهن کنی. وقتی هم خانه آمده بشه میتونی تو خونه خودت ساکن بشی، بهمین سادگی .

مشاوره رایگان حرفه ایی وست ادوایزر کافیه یه زنگ به ما بزنی!

این مطلب را به اشتراک بگذارید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *