Search
Close this search box.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

آخرین مطالب خواندنی

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از برنامه های مهاجرتی به کانادا می‌باشد. مهاجرت به کانادا از روش‌های مختلفی امکان پذیر است که در زیر بخشی از آنها لیست شده است:

سرمایه گذاری در کانادا به قصد مهاجرت خود راه کارهای متفاوتی دارد و هر کدام از این راهکارها شرایط متفاوتی دارند. شما می‌توانید با مطالعه شرایط سرمایه گذاری کانادا از این شرایط اطلاع پیدا کنید.

خرید ملک و سرمایه گذاری در کانادا

در کدام یک از ایالت های کانادا می‌توان سرمایه گذاری کرد

شما می‌توانید برای سرمایه گذاری هر  یک از بخش ها و یا ایالت های کانادا را انتخاب کنید. ما شرایط و مزیت ها و معایب سرمایه گذاری در ایالت های مختلف کانادا را در زیر لیست کرده ایم:

سرمایه گذاری در ایالت کبک

سرمایه گذاری در ایالت برتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در نیوبرانزویک

سرمایه گذاری در اونتاریو

با کلیک روی هر کدام از لینک های بالا میتوانید شرایط سرمایه گذاری در هر کدام را مطالعه کنید.

راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

  • سرمایه گذاری و خرید سهام یک شرکت یا بیزینس فعال
  • انتقال دارایی خود به کانادا بعنوان دارایی یک شرکت و ثبت شرکت خود در کانادا
  • انتقال دارایی خود با عنوان استارتاپ

سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز

تنها برای بخش خاصی از املاک در کانادا امکان پذیر است. شما بعنوان سرمایه گذار باید بخشی از سرمایه ساخت و ساز پروژه های مسکونی خاصی را به انجام برسانید و به این ترتیب اقامت کانادا را اخذ کنید.

خرید شرکت در کانادا

یکی از ساده ترین راه کار های شما در کانادا مهاجرت از طریق خرید شرکت در کانادا است. اما خریدن شرکت یعنی چه؟

شما می‌توانید یک شرکت کانادایی ثبت کنید و سپس با واریز پول به حساب شرکت میزان پول واریزی خود به حساب شرکت را بعنوان دارایی شرکت ثبت کنید.

توجه داشته باشید که شما می‌توانید یک شرکت که قبلا ثبت شده را خریداری نمایید. یک شرکت ثبت شده ممکن است قیمت متنوعی داشته باشد که این قیمت براساس این‌که آیا محصولی برای عرضه تولید کرده و موجودی انبار دارد؟ آیا پلن درآمدی آن هم سودده بوده است، تغییر می‌کند.

توجه کنید که خرید برند یک شرکت به معنی خرید مکان آن شرکت نیست. شما تنها بابت برند پول پرداخت می‌کنید. برخی از شرکت‌ها کلیه دارایی های خود اعم از کلیه لوازم دفتری و یا ملک شرکت را نیز هنگام واگذاری شرکت می‌فروشند.

برای خرید یک شرکت در کانادا حتماً با کارشناسان ارشد حوزه کانادای شرکت وست ادوایزر تماس بگیرید.

گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

آیا شما ملک و یا شرکت و یا سرمایه نقدی کافی دارید؟ برای مشاوره درباره میزان سرمایه لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران حرفه‌ایی وست ادوایزر و یا با کارشانس امور مالی مهاجرت شرکت تماس بگیرید.

اگر میزان سرمایه شما برای اقدام کافی بود یک جلسه مشاوره آنلاین و یا حضوری با شما هماهنگ خواهد شد.

گام بعدی انتقال سرمایه به کانادا است.

شما می‌توانید ابتدا خودتان بعنوان توریست به کانادا سفر کرده و سپس در کانادا حساب بانکی ایجاد کنید و تمام مراحل انتقال پول به کانادا از حساب خودتان در ایران توسط فرد معتمد خودتان و حساب خودتان در کانادا انجام شود.

نکته: شرکت وست ادوایز می‌تواند این مراحل را برای شما تسهیل کند. شما می‌توانید وجه را به ریال به وست ادوایزر پرداخت و در کانادا شرکت و یا ملک برای شما و به نام شما خریداری خواهد شد.

شرکت وست ادوایزر همواره ترجیح داده که بجای حداکثر سود از هر مشتری تعداد مشتریان راضی خود را بالا و بالاتر ببرد. این موضوع را میتوانید در صفحه پرونده های موفق وست ادوایزر مشاهده کنید.

اقدام واقعی برای سرمایه گذاری:

بخش ملکی شما باید ملک مد نظر را تایید و شرکت وست ادوایزر نیز مسائل حقوقی و مالیاتی ملک را بررسی و تایید خواهد کرد.

در بخش خرید برند، شما باید کلیه مراحل قانونی کار را تایید کنید. شرکت وست ادوایزر به شما کمک میکند که پرداخت های مالیاتی شرکت، میزان سود و ضرر شرکت، میزان سرمایه کنونی شرکت، ورشکستگی و یا عدم آن و دیگر مسائل مالی و حقوقی شرکت را کامل بدانید.

گام بعدی شما اقدام برای دریافت اقامت یکساله کانادا می‌باشد. شما می‌توانید این بخش را نیز به شرکت مهاجرتی وست ادوایزر بسپارید.

بعد از یک‌سال شما با ارائه مدارکی مبنی بر سکونت در کانادا و داشتن خانه و یا شرکت خریداری شده و عدم واگذاری آن به غیر می توانید اقامت خود را تمدید کنید.

دریافت اقامت دائم نیز یکسری شرایط دارد. البته این شرایط چندان دشوار نیستند ولی بدانید که در مدتی که اقامت کانادا را دارید نباید تخلفی از شما سر بزند. این موارد از نظر دولت کانادا بشدت سختگیرانه مورد بررسی قرار میگیرد.

برای مشاوره درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بهتر است با مشاورین وست ادوایزر تماس بگیرید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *