Search
Close this search box.

هزینه مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا

آخرین مطالب خواندنی

هزینه مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا یکی از موضوعاتی است که برای افرادی که به دنبال شروع یک زندگی جدید و بهتر هستند، جذابیت دارد. اما هزینه‌های مرتبط با این فرایند می‌تواند برای بسیاری از افراد یک عامل تعیین‌کننده باشد. این هزینه‌ها شامل موارد مختلفی از جمله هزینه‌های ویزا، هزینه‌های زندگی، هزینه‌های تحصیلی (در صورت تمایل به تحصیل در این کشور)، و هزینه‌های مربوط به یافتن مسکن و کار است. برای بسیاری از مهاجران، این هزینه‌ها به‌عنوان یک فاکتور اصلی می‌توانند تصمیم‌گیری درباره مهاجرت به استرالیا را تحت تاثیر قرار دهند. بنابراین، اطلاعات دقیق و کامل در مورد هزینه‌های مربوط به مهاجرت به استرالیا و نحوه مدیریت و برنامه‌ریزی برای آن امری بسیار حیاتی است که برای افرادی که به دنبال این چشم انداز هستند، باید در نظر گرفته شود.

هزینه مهاجرت و زندگی در استرالیا

عامل‌های موثر بر روی هزینه مهاجرت به استرالیا:

اگر بخواهیم این عوامل را دسته بندی کنیم به دو دسته می‌شود اینکار را انجام داد:

 • هزینه‌های دولتی اخذ ویزا استرالیا

این هزینه ها به اداره مهاجرت استرالیا وابسته است و شما میتوانید به صورت تقریبی از هزینه در وبسایت رسمی اداره مهاجرت استرالیا مطلع شوید.

از این هزینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. هزینه دولتی صدور ویزا استرالیا
 2. هزینه سفارت استرالیا
 3. هزینه انگشت نگاری و واکسیناسیون(medical)
 4. هزینه ارزیابی مهارت و مدارک

 • هزینه های متغییر مهاجرت به استرالیا

 • هزینه‌هایی که بسته به فرد و نوع مهاجرت مورد نظرش دارد، همانند:
 1. هزینه وکیل مهاجرتی
 2. هزینه ترجمه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا و مهاجرت به استرالیا
 3. صدور دعوت نامه
 4. خرید بلیط
 5. هزینه های زندگی و…

لطفا توجه داشته باشید عوامل دیگری مانند تاریخ ارائه درخواست شما برای دریافت ویزا و نوع ویزای مورد نظرتان می تواند هزینه هارا تغییر دهد. برای مثال اگر در میان تاریخی که شما برای دریافت ویزای استرالیا اقدام کرده‌اید تا تاریخی که آن را تحویل میگیرید، افزایش هزینه ای صورت بگیرد شما باید تفاوت میان هزینه هارا پرداخت کنید و…

همچنین هزینه صدور ویزا به دلار استرالیا می‌باشد و در موارد خاصی ممکن است که شما هیچ مبلغی برای دریافت ویزای خود پرداخت نکنید. برای مثال دریافت ویزای استرالیا برای نمایندگان یک دولت خارجی رایگان می‌باشد.

هزینه ویزاهای کاری استرالیا:

بر طبق سایت اداره مهاجرت استرالیا، هزینه های دولتی صدور مهم ترین ویزاهای کاری را برایتان ذکر کرده‌ایم.

هزینه های سفر به استرالیا

 • ویزای کاری 491 استرالیا حدود به 4250 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 2150 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 1050 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای کاری 189 استرالیا حدود به 4250 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 2150 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 1050 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای کاری 190 استرالیا حدود به 4250 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 2150 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 1050 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای کاری تلنت استرالیا حدود به 4300 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 2150 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 1080 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای کاری 482 استرالیا حدود به 1300 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 1300 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 350 دلار استرالیا می باشد.

انواع ویزای استرالیا و هزینه ی آنها

هزینه ویزای سرمایه گذاری استرالیا:

از ساده ترین روش های مهاجرت به کشور استرالیا می‌توان به سرمایه گذاری در این کشور اشاره کرد. بنا بر انتخاب شما برای روش مهاجرت به استرالیا از طريق سرمایه گذاری تعیین کننده میزان هزینه شما در این روند می‌باشد:

 • ویزای 188 برنامه نوآوری بیزنس حدود به 6250 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 3150 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 1600 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای 188 برنامه سرمایه گذاری معمولی حدود به 6250 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 3150 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 1600 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای 188 برنامه سرمایه گذاری قابل توجه حدود به 9150 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 4750 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 2350 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای 188 برنامه کار آفرینی حدود به 4250 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 2150 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 1050 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای 888 ویزای نوآوری و سرمایه گذاری تجاری دائم حدود به 3030 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 1500 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 750 دلار استرالیا می باشد.

فراموش نکنید که علاوه بر هزینه دولتی صدور ویزا میزان شرمانه مورد نیاز برای هر مورد باید در نظر گرفته شود.

همچنین بخوانید:شرایط سنی مهاجرت به استرالیا

هزینه ویزای تحصیلی استرالیا:

 • ویزای 500 استرالیا حدود به 650 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 480 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 160 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای گاردین استرالیا حدود به 650 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 0 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 0 دلار استرالیا می باشد.
 • ویزای 407 استرالیا حدود به 330 دلار استرالیا برای شخص متقاضی و در صورت داشتن همراه هزینه همراه بالای ۱۸ سال سن 330 دلار استرالیا و زیر ۱۸ سال سن 80 دلار استرالیا می باشد.

ترجمه مدارک مورد قبول برای مهاجرت به استرالیا:

تمامی مدارک شما باید به انگلیسی ترجمه شوند.

نمی‌توان به طور دقیق میزان هزینه ترجمه مدارک را گفت زیرا غیر قابل پیش بینی می‌باشد اما می‌توانیم به شما بگوییم مدارک ترجمه شده تنها به دو صورت مورد قبول مراجع استرالیایی خواهند بود:

 • ترجمه مدارک با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
 • ترجمه مدارک با مهر ناتی

 

نتیجه گیری

هزینه مهاجرت به استرالیا، تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد که شامل نوع ویزا، هزینه زندگی، هزینه تحصیلات، وضعیت خانوادگی، هزینه‌های وکالت و مشاوره، و هزینه‌های بهداشت و پزشکی می‌شود. هر کدام از این عوامل می‌تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر هزینه کل مهاجرت تأثیر بگذارد. برای برنامه‌ریزی دقیق و کاهش هزینه‌ها، ارزیابی دقیقی از هر یک از این عوامل بسیار حیاتی است. همچنین انتخاب راه‌های مناسب برای کاهش هزینه‌ها و استفاده از منابع مالی موجود به بهترین نحو، می‌تواند کمک کننده باشد تا هزینه مهاجرت به استرالیا به حداقل برسد و فرآیند مهاجرت به این کشور با موفقیت انجام شود.

 

دیگر مقالات مفید وست ادوایزر:

نگاهی به امنیت و میزان جرم و جنایت در استرالیا

راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا با ما تماس بگیرید


021-88581547


0912-8902303

این مطلب را به اشتراک بگذارید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *