Search
Close this search box.

هزینه اجاره خانه در کانادا

هزینه اجاره خانه در کانادا

آخرین مطالب خواندنی

هزینه اجاره خانه در کانادا

اجاره خانه در کانادا یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند پس از مهاجرت به کانادا برای بسیاری از تازه واردان به این کشور مشکل ساز باشد. هزینه اجاره خانه در کانادا در کنار دیگر هزینه های زندگی در این کشور از جمله مواردی است که روز به روز بالاتر رفته و در این میان، مهاجران به دنبال مناسب ترین آپارتمان ها برای زندگی با قیمت مناسب هستند. اما در حال حاضر مناسب ترین هزینه اجاره خانه در کانادا چه قدر است و از چه طریقی می توان خانه های مناسبی برای سکونت و اجاره پیدا کرد؟

آشنایی با هزینه اجاره خانه در کانادا

قاعدتاً بالا رفتن هزینه اجاره خانه در کانادا همانند دیگر کشورها به یکی از بزرگترین معضلات مهاجران به خصوص تازه واردین به این کشور تبدیل شده است. به علاوه اینکه قراردادهای اجاره خانه در کانادا نیز کوتاه مدت بوده و پس از گذشت یک سال باید مبلغ بالاتری نسبت به اجاره قبلی پرداخت کرد. و یا به دنبال یک خانه و آپارتمان با قیمت کمتر و مناسب تر بود. اما در زمینه هزینه اجاره خانه در کانادا لازم است بدانید این مبلغ می تواند با توجه به عوامل گوناگونی متغیر باشد که در بخش های بعدی به معرفی برخی موارد موثر در افزایش و یا کاهش هزینه اجاره خانه در کانادا خواهیم پرداخت.

هزینه اجاره خانه در کانادا

قیمت اجاره خانه در کانادا در شهرهای مختلف

قطعاً هزینه اجاره خانه در کانادا می تواند با توجه به اینکه در کدام یک از شهرها خانه اجاره می کنید، متغیر باشد. برای اجاره خانه و آپارتمان در شهرهای بزرگ تر باید مبلغ بیشتری را پرداخت و هزینه اجاره آپارتمان در شهرهای کوچک تر این کشور بسیار مناسب تر است. به طور مثال هزینه اجاره آپارتمان در شهرهای بزرگ کانادا مانند تورنتو و ونکوور بالا است، از این رو هر فردی می تواند با توجه به بودجه خود در یکی از شهرهای این کشور خانه اجاره کند. گفتنی است که علاوه بر متغیر بودن نرخ اجاره خانه در شهرهای مختلف کانادا، انتخاب خانه در مناطق مختلف و شهرهای مختلف متفاوت است؛ و خانه شما نزدیک به مرکز شهر باشد و یا از مرکز شهر دور باشد، می تواند مبلغ کرایه را افزایش یا کاهش بدهد.

هزینه اجاره خانه در کانادا

امکانات آپارتمان های اجاره ای

از دیگر مواردی که می تواند قیمت اجاره آپارتمان را دست خوش تغییر کند، امکاناتی است که آپارتمان و خانه مورد نظر دارد. به طور مثال اجاره آپارتمان مبله در کانادا قیمت بالاتری دارد و اگر این خانه دارای متراژ بالاتر باشد، طبیعتا قیمت بیشتری برای اجاره آن باید پرداخت. با این اوصاف خانه های دو خوابه و سه خوابه از مبالغ بالاتری برای اجاره برخوردار هستند. از طرفی امکانات محله ای که در آن خانه اجاره می کنید می تواند بر قیمت اجاره بها تاثیر بگذارد.

هزینه اجاره خانه در کانادا

میانگین هزینه اجاره خانه در کانادا

از آنجایی که کانادا یکی از بزرگترین کشورهای مهاجر پذیر در کشور است از این رو هر روزه بر تعداد خانه های این کشور افزوده می شود و در عین حال اجاره بهای خانه در این کشور با توجه به افزایش میزان تقاضا، افزایش می یابد. اما میانگین قیمت اجاره آپارتمان در شهرهای کانادا مبلغی حدود 1000 هزار دلار کانادا تا 1636 هزار دلار کانادا می باشد. در این میان شهرهای تورنتو و ونکوور گران ترین نرخ اجاره خانه را دارند و در عین حال شهرهای اتاوا و انتاریو جزو ارزان ترین شهرهای کانادا برای اقامت محسوب می شوند. گفتنی است که شهر کبک از نظر هزینه های اجاره خانه نیز یک شهر اقتصادی و مناسب خواهد بود.

هزینه اجاره انواع خانه در کانادا

خانه هایی که در کانادا می توانید برای اجاره آن ها اقدام کنید شامل:

– خانه هایی که شرایطی مشابه به خوابگاه دارند و دارای امکانات محدود هستند و پرداخت هزینه آن ها به صورت Paying Guest است.
– اجاره آپارتمان های اشتراکی از دیگر موارد اجاره در کانادا است.
– Studio apartment یا همان سوییت ها نیز از دیگر موارد برای سکونت و زندگی در کانادا هستند که با توجه به طبقه ای که در آن واقع شده اند هزینه متفاوتی دارند.
– اجاره آپارتمان Condo با مالک شخصی
– خانه های Townhouse نیز که شبیه به هم هستند و تنها با یک دیوار از هم جدا شده اند نیز دارای قیمت های نسبتا مناسبی هستند.
– خانه های بزرگ و ویلایی نیز در کشور کانادا وجود دارد که البته باید هزینه های چشمگیری برای اجاره آنها پرداخت کرد.

همانطور که مشاهده کردید موارد بسیاری برای اجاره خانه در کانادا وجود دارد و می توانید با انتخاب یکی از مناسب ترین شهرها و خانه ها هزینه زندگی در کانادا را به خوبی مدیریت نموده و هزینه ای مناسب را با توجه به بودجه مالی و شرایط زندگی تان، برای اجاره خانه بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کانادا و هزینه اجازه خانه در کانادا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

هزینه اجاره خانه در کانادا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *