نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

مهاجرت به نوا اسکوشیا  2019 – مهاجرت به کانادا

مهاجرت به نوا اسکوشیا 2019 – مهاجرت به کانادا

استان نوا اسکوشیا شبه جزیره ای متصل به کانادا است که توسط باریکه تنگه چیک ناکاتو به سرزمین اصلی کانادا متصل بوده و جمعیتی حدود 930000 نفر و جزو کم جمعیت ترین استانهای کانادا میباشد که اکثرا از کشورهای ایرلند .فرانسه .عرب .المان .هلند . چین تشکیل شده اند و تقریبا 30درصد جمعیت اسکاتلندی هستند. از اقتصاد روبه رشد این استان میتوان به تولید ماهیگیری و معدن و از میان دانشگاههای موجود میتوان به کالج Dalhousie ، saint Mary ، Saint Mount و کالج Nova Scotia اشاره کرد.

نوا اسکوشیا

استان نوا اسکوشیا شبه جزیره ای متصل به کانادا است که توسط باریکه تنگه چیک ناکاتو به سرزمین اصلی کانادا متصل بوده و جمعیتی حدود 930000 نفر و جزو کم جمعیت ترین استانهای کانادا میباشد که اکثرا از کشورهای ایرلند .فرانسه .عرب .المان .هلند . چین تشکیل شده اند و تقریبا 30درصد جمعیت اسکاتلندی هستند. از اقتصاد روبه رشد این استان میتوان به تولید ماهیگیری و معدن و از میان دانشگاههای موجود میتوان به کالج  Dalhousie ، saint Mary ، Saint Mount   و کالج  Nova Scotia اشاره کرد.

مزایای مهاجرت به نوا اسکوشیا

از مزایای آن میتوان به خدمات درمانی رایگان اشاره کرد که طبق قوانین کانادا تمامی شهروندان می‌توانند از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است که این بیمه خدمات زیبایی و غیر ضروری را شامل نمی شود. لیست خدمات غیر رایگان در هر استان متفاوت است. طرح بهداشتی این استان تمامی خدمات ضروری فیزیکی در مطب دکتر، خانه یا بیمارستان را بیمه می‌کند.

روش های مهاجرت به نوا اسکوشیا

مهاجرانی سالانه به این استان مهاجرت می کنند که آمار موجود به سالانه 3000 نفر رسیده است. نوا اسکوشیا برای جذب بیشتر مهاجرین ، مهاجر متخصص را در برنامه انتخابی استانی آورده است که به جذب مهاجر کمک می کند. در این برنامه چندین روش از جمله متخصصین، کار خانوادگی و ارتباط خانوادگی در نوا اسکوشیا وجود دارد که اخیراً این استان تلاش بسیاری داشته‌است که دانشجویان خارجی فارغ‌التحصیل این استان را جهت کار و اقامت جذب کند.

نوا اسکوشیا همانند بقیه استانها لیست مشاغل مورد نیاز معرفی کرده است که سالانه تعدادی متقاضی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از استخر اکسپرس انتری انتخاب مینماید اخیرا نیز اقدام به صدور 430 دعوتنامه برای پرستاران با حداقل امتیاز 300 در اکسپرس انتری نموده است.

شرایط مهاجرت به نوا اسکوشیا

علاقه مندان در نظر داشته باشند شرایط قبولی استانی به مراتب بهتر از اکسپرس انتری شده و عزیزان با حداقل امتیاز به شرح زیر واجد شرایط هستند :
1.سن تا 40 سال
2.مدرک تحصیلی لیسانس
3.ایلتز فقط 6 جنرال
4.سابقه کار حداقل 1 سال