نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی

انگلستان یکی از مهمترین کشورهای جهان در زمینه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و رفاهی می باشد. به همین دلیل افراد زیادی سالانه جذب مهاجرت و دریافت اقامت این کشورمی شوند. مهاجرت به این کشور به روش های گوناگونی انجام می شود که شرکت ما قادر به انجام دو روش innovator (نوآور) و sole representative (نماینده)می باشد.

انگلستان بزرگترین کشور جزیره ی بریتانیای کبیر واقع در نیمه جنوبی آن و دارای صد جزیره است. پایتخت آن شهر لندن، دارای مساحت ۱۳۰٬۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت ۵۴٬۳۱۶٬۶۰۰ نفر است. این کشور دارای آب و هوای معتدل است که دمای آن در طول فصول بین صفر درجه تا 32 درجه متغیر می باشد.از شهرهای مهم آن می توان: لندن، منچستر، لیورپول، کمبریج، تاتینگهام، نیوکاسل، هال را نام برد.انگلستان یکی از مهمترین کشورهای جهان در زمینه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و رفاهی می باشد. به همین دلیل افراد زیادی سالانه جذب مهاجرت و دریافت اقامت این کشورمی شوند.

مهاجرت به این کشور به روش های گوناگونی انجام می شود که شرکت ما قادر به انجام دو روش innovator  (نوآور) و sole representative (نماینده)می باشد.

نوآور innovator:

این روش مناسب متقاضیانی است که طرح و ایده ای برای بیزینس دارند به این صورت که طرحی را به دولت ارائه می دهند، در صورت تایید دولت ویزا برای اجرای آن طرح می گیرند.

برای این روش شرایطی در نظر گرفته شده که در اینجا به آنها می پردازیم:

1.سن شخص متقاضی باید بالای 18 سال باشد

برای استفاده از این برنامه نیاز به آیلس 5/5 دارند.2

3.حداقل 50 هزار پوند معادل نرخ دولتی در حساب بانکی در ایران به مدت 3ماه داشته باشند

در این صورت طرح متقاضی ارائه داده می شود و در صورتی که مورد تایید قرار بگیرد دولت متقاضی را به مصاحبه دعوت می کند. در صورت موفق بودن نتیجه مصاحبه و تایید طرح، ویزای یک ماهه به متقاضی تعلق می گیرد که مدت زمان دریافت این ویزا از زمان ارائه مدارک به سفارت انگلستان و مصاحبه بین 3 تا 6 هفته می باشد. پس از ورود فیزیکی به انگلستان طی 10 روز ویزای آنها به 3 سال و 4 ماه گسترش می یابد. در صورت راه اندازی بیزینس بعد از 3 سال و 4 ماه ویزای شخص تا 2 سال دیگر تمدید خواهد شد و پس از 5 سال حضور در انگلستان اقامت دائم دریافت می کند.حال اگر شخص متقاضی یک سال در این کشور با اقامت دائم حضور داشته باشد، می تواند درخواست پاسپورت  و (citizenship) بدهد.
خدمات شرکت ما از صفر تا صد کار از جمله: آماده سازی مدارک ، اماده سازی بیزینس پلن که مهمترین قسمت برنامه هست ، گرفتن وقت سفارت و خدمات پس از ورود شما در انگلستان می باشد.

ثبت نماینده شرکت مادرsole representative :

شخص متقاضی حتما باید شرکتی فعال در کشوری که اقامت دارد داشته باشد تا بتواند شعبه دیگری از آن را در انگلستان فعال کند. در این روش نیز مانند روش قبل شخص بیزینس پلن خود را ارائه می دهد در صورت تایید وقت مصاحبه تعیین می شود و اگر نتیجه مصاحبه مثبت بود ویزای یک ماهه صادر می شود.

در این روش شخص باید 10 روز حضور فیزیکی در انگلستان داشته باد که بعد ار آن ویزای او تبدبل به 3 سال خواهد شد. در این مدت شخص موظف است که شعبه شرکت فعال خود را در انگلستان راه اندازی کرده و یکی از کارمندان خودرا به کشور انگلستان ببرد. شخص باید کارمند خود را در این کشور مستقر کرده و حقوق ماهیانه به او پرداخت نماید. شرط تمدید این ویزای 3 ساله، داشتن کارمند، پرداخت حقوق، پرداخت مالیات و فعال بودن شرکت مادر در کشور شخص متقاضی می باشد.

در چنین شرایطی ویزا به 2 سال دیگر تمدید خواهد شد و بعد از 5 سال شخص اقامت دائم را دریافت می کند. بعد از یک سال اقامت دائم، تابعیت (citizenship) دریافت خواهد کرد. مدت زمان تصمیم گیری آفیسر برای صدور ویزا 3 تا 6 هفته می باشد. هزینه های این روش: 610 پوند ویزا و 250 پوند سالانه برای بیمه هر یک از اعضای خانواده می باشد. از شرایط موفقیت در این روش آیلتس 5/4 می باشد.

لازم به ذکر است که شما می توانید با داشتن پاسپورت انگلستان به 183 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید.