مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک یکی از راه های مهاجرتی است که مجموعه وست در این زمینه به مراجعین خود مشاوره می دهد و در این زمینه فعالیت دارد.

امارات متحده عربی در جنوب غربی قاره آسیا واقع و از 7 شیخ نشین: شارجه ، دبی ، عجمان ، فجیره ، راس الخیمه ، ام القوین و ابوظبی تشکیل شده است.

در کشور امارات به ویژه دبی رشد اقتصادی همواره سیر صعودی دارد و با توجه به این امر سرمایه گذاری انتخاب مناسب و هوشمندانه ای برای متقاضیان سرمایه گذار خارجی است. از ویژگی های کشور امارات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- حداقل مالیات استاندارد و کیفیت بالای زندگی

2- شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار

3- ثبات اقتصادی

جهت سرمایه گذاری و شروع تجارت در امارات، خرید ملک در دبی از گزینه های مناسب به شمار می آید.

حداقل ترین سرمایه برای خرید ملک و دریافت اقامت در امارات معادل 750.000 هفتصد و پنجاه هزار درهم است. در رابطه با ملک هایی که چندین مالک دارند، سهم هر یک از سهام داران باید حداقل به میزان یک میلیون درهم باشد. با تصویب قانون Freeholdدرسال 2020، خرید ملک در دبی بدون وجود قانون خاص و سخت گیرانه ای در این زمینه میسر شد.

مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک

شرایط ویزای خریداران ملک در دبی

شیوه مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک امکان دریافت دو نوع ویزا را برای شما فراهم می کند:

1- اقامت دو ساله

2- اقامت 6 ماهه برای چند ورود و خروج

شرایط اخذ ویزای 6 ماهه:

نکاتی که باید درباره ویزای 6 ماه امارات بدانید بدین شرح است:

شرایط اخذ ویزای 2 ساله:

 

برای دریافت ویزای اقامت چه مدارکی لازم است؟

برای به دست آوردن این نوع ویزا مدارک زیر لازم است:

نواحی مجاز برای خرید ملک در دبی

اول و مهمتر از همه ، این باید یک ملک مسکونی باشد ، نه تجاری. فقط ملک مسکونی شما را قادر به گرفتن ویزای اقامت می کند. این نوع ملک فقط در مناطقی قابل خریداری است که مالکیت دارایی آزاد برای خارجی ها مجاز است.

در دبی 9 ناحیه وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی امکان سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را دارند:

از محله های توسعه یافته و مورد علاقه ایرانیان می توان به محله هایی که در ادامه آمده اشاره کرد:

  1. JBR
  2. Marina
  3. Dubai sport city
  4. Deira (برای کسب و کار)
  5. Business Bay

در محله های ذکر شده با بودجه 400.000 هزار درهم به بالا می توان استودیو خرید. اما لازم به ذکر است برای دریافت اقامت دائم نمی توان با ملکی به ارزش 400.000 هزار درهم اقدام کرد.

مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک

بعد از اخذ اقامت دائم در امارات، فرد باید بلافاصله اقدام به دریافت گواهینامه رانندگی امارات کند، زیرا به طور رسمی پس از دریافت اقامت دائم شهروند این کشور محسوب می شود و دیگر مجاز به رانندگی با گواهینامه بین المللی نخواهد بود. در حال حاضر بیشترین خریداران ملک در امارات ملیت هایی از کشورهای پاکستان، چین ، هندوستان ، نیجریه و اروپا می باشند ، در صورتی که تا قبل از سال 2010 بیشترین خریداران ملک در شهر دوبی از کشور ایران بوده اند، و البته سرمایه گذاران ایرانی در شهر شارجه نیز سرمایه گذاری بسیاری داشته اند.

لازم به ذکر است که نقل و انتقال در کشور امارات به صورت کاملا قانونی و زیر نظر مستقیم دولت انجام می شود و جای هیچ گونه تخلفی نخواهد داشت.

شرکت وست با سال ها تجربه در بازار ملکی امارات و دارا بودن پروژه های موفق و آماده تحویل در بهترین مناطق این کشور شما را با بهترین سازنده های اماراتی و خارجی آشنا کرده و خریدی آسوده برای شما به ارمغان خواهد آورد. از طریق تماس با ما می توانید در زمینه مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک، از کارشناسان مجموعه سوالات تان را بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *