نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی و اخذ اقامت در این کشور، می‌تواند یک گزینه مناسب برای مهاجرت به این منطقه باشد. اما برای خرید ملک در قبرس شمالی و اخذ اقامت در این کشور، باید به چند نکته توجه کرد:

  1. قبل از خرید ملک در قبرس شمالی، بهتر است با شرکت وست ادوایزر مشاوره کنید.
  2. برای خرید ملک در قبرس شمالی، شماباید بتوانید مبلغ ملک به پوند را بپردازید. برای اطلاع از پروژه های وست ادوایزر در قبرس شمالی کلیک کنید. یا برای گرفتن لیست قیمت با وست ادوایزر تماس بگیرید.
  3. از مسائل حقوقی ملک خود باخبر شوید. همانطور که در ایران میتوان ملکی ساخت که مورد تایید نهادهای مربوطه مانند شهرداری نباشد. در سایر کشورها هم چنین اتفاقی می‌تواند بی‌افتد. بنابراین قبل از هر اقدامی از وکیل خود بخواهید اسناد حقوقی ملک را بررسی کند.
  4. پس از خرید ملک، می‌توانید با کمک وست ادوایزر اقامت و شهروندی خود در قبرس را اخذ کنید.

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک

نرخ افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی

قیمت ملک در قبرس شمالی در سال‌های اخیر با توجه به رشد اقتصادی و جذابیت جزیره برای گردشگران و مهاجران رو به افزایش بوده است. افزایش تقاضا و کاهش عرضه ملک، افزایش قیمت ساخت و مصرف مواد اولیه، افزایش هزینه‌های اداری و مالیاتی، و تأثیر بحران کرونا بر بازار ملک عواملی هستند که تأثیر زیادی در افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی داشته‌اند.

به طور کلی، نرخ افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی در سال‌های اخیر حدود 20 تا 30 درصد در سال بوده است. برای خرید ملک در این منطقه، بهتر است با مشاوران و وکلا در زمینه بازار ملک و شرایط فعلی آن مشورت کنید تا اطلاعات دقیق‌تری درباره نرخ افزایش قیمت‌ها و شرایط بازار به دست آورید.

افزایش قیمت ملک در سالهای اخیر در قبرس شمالی

نرخ سودآوری خرید ملک درحال ساخت در قبرس شمالی

نرخ سودآوری خرید ملک در حال ساخت در قبرس شمالی، به صورت کلی به عوامل مختلفی مانند موقعیت جغرافیایی، نوع ملک، زمان و شرایط بازار ملک و همچنین نوع و شرایط تحویل ملک بستگی دارد.

در صورتی که ملک در منطقه‌ای با بازدهی بالا و نوساز باشد، احتمال بالاتری دارد که سودآوری خوبی را به همراه داشته باشد. همچنین، اگر ملک در شرایط بازار ملکی برای فروش قرار گرفته باشد که در آن زمان نرخ فروش بالاتر از قیمت خرید باشد، سودآوری بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

در حالت کلی، نرخ سودآوری خرید ملک در حال ساخت در قبرس شمالی ممکن است بین 25 تا 200 درصد باشد. با این حال، برای به دست آوردن اطلاعات دقیق‌تر درباره نرخ سودآوری خرید ملک در حال ساخت در قبرس شمالی، بهتر است با مشاوران وست ادوایزر به صورت رایگان مشاوره کنید تا شرایط بازار و وضعیت فعلی آن را بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

برای اطلاع از پروژه‌های درحال ساخت و آماده تحویل وست ادایزر کلیک کنید.

سودآوری سرمایه در خرید ملک از قبرس شمالی

دریافت شهروندی قبرس شمالی با خرید ملک در قبرس شمالی

یکی از راه‌های دریافت اقامت دائم در قبرس شمالی، خرید ملک در این کشور و دیگر کشورهای جهان است. قبرس شمالی به دلیل وجود فرهنگی نزدیک به کشورهای آسیایی و قوانین آسان دولت، بیش از پیش سرمایه‌گذاران را جذب خرید آپارتمان در این کشور کرده است. در حال حاضر، بازار املاک در قبرس شمالی ارائه بهترین قیمت‌ها را در میان کشورهای مدیترانه‌ای دارد. بنابراین، اگر قصد دریافت اقامت بلند مدت در این کشور را از طریق خرید ملک دارید، باید پس از انجام مراحل خرید ملک، مدارک و اسناد مورد نیاز را به همراه یکی از نمایندگان وست اودوایزر به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را بنام خریدار یا خریداران ثبت کنید.

دریافت اقامت از طریق خرید ملک به هیچ وجه منوط به حضور دائم فرد و اجبار به زندگی در آن جا نیست. به همین دلیل، خیلی از افراد با خرید ملک و دریافت اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می‌کنند. برای دریافت حداقل قیمت ملک در قبرس برای اقامت و شهروندی قبرس شمالی با وست ادوایزر تماس بگیر.

خرید ملک در قبرس شمالی

اگر قصد مهاجرت نداشته باشم خرید ملک در قبرس شمالی چقدر به نفع من هست

نرخ تورم در قبرس شمالی مانند سایر کشورها، به تغییرات متعددی بستگی دارد. برای مثال، رشد اقتصادی، تغییرات قیمتی در بخش‌های مختلف اقتصاد، تغییرات در نرخ ارز و ارتباط داشتن با بازار جهانی و شرایط سیاسی کشور و منطقه، عواملی هستند که بر نرخ تورم در قبرس شمالی تأثیر می‌گذارند.

به طور کلی، در سال ۲۰۲۰، نرخ تورم در قبرس شمالی حدود ۵.۴ درصد بوده است. اما باید توجه داشت که این اطلاعات مربوط به یک سال خاص است و نرخ تورم هر ساله ممکن است متفاوت باشد.

اما در مورد ملک نرخ افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی به شرح زیر بوده است:

در سال‌های گذشته، قیمت ملک در قبرس شمالی رو به افزایش بوده است. برای مثال، در سال 2020، میانگین قیمت خرید ملک در قبرس شمالی حدود 40 هزار پوند بوده است. اما در سال 2021، این میانگین به حدود 80 هزار پوند رسیده است. البته باید توجه داشت که این اطلاعات مربوط به یک زمان خاص است و قیمت ملک هر ساله ممکن است متفاوت باشد.

به علاوه، قیمت ملک در مناطق مختلف قبرس شمالی نیز متفاوت است. به طور مثال، قیمت خرید ملک در مناطق ساحلی معمولاً بیشتر از مناطق دیگر است.

به این ترتیب سالیانه 40 درصد قیمت ملک متورم شده است. تفاوت این عدد با حدود 6 درصد تورم دیگر کالاها سود خالص شما از سرمایه گذاری در ملک خواهد بود که حدودا 35 درصد میباشد.

خرید ملک در قبرس شمالی

هشدار: شما نباید به درصدی بیش از 25 درصد فکر کنید. عواملی مانند کرونا می‌تواند ناگهان میزان سودآوری شما را کم کند.

نکته: اگر فقط به دنبال سود اقتصادی از خرید ملک در قبرس شمالی هستید. خانه در حال ساخت بخرید. خانه‌های درحال ساخت قیمت کمتری دارند و بعد از تکمیل یک رشد قیمتی بالا خواهند داشت.

نتیجه گیری مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی می‌تواند برای سرمایه‌گذاران و خریداران مزایای متعددی داشته باشد. از جمله مزایای خرید ملک در این کشور، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دریافت اقامت دائم: یکی از مهم‌ترین مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، دریافت اقامت دائم است. با خرید ملک در این کشور، می‌توانید اقامت دائم در قبرس شمالی را دریافت کنید و از تمامی حقوق و مزایای آن بهره‌مند شوید.
  2. بازار ملک پویا: بازار ملک در قبرس شمالی پویا و در حال رشد است. این باعث شده که خریداران و سرمایه‌گذاران بتوانند به راحتی ملک‌های مناسبی را برای سرمایه‌گذاری و خرید پیدا کنند.
  3. قوانین و مقررات ساده: قوانین و مقررات خرید ملک در قبرس شمالی به سادگی قابل درک هستند. این باعث می‌شود که خریداران و سرمایه‌گذاران بتوانند با رعایت مقررات مربوطه به راحتی ملک‌های خود را خریداری کنند.
  1. هزینه‌های نسبتاً پایین: هزینه خرید ملک در قبرس شمالی در مقایسه با کشورهای دیگر منطقه، نسبتاً پایین است. این باعث می‌شود که خریداران و سرمایه‌گذاران بتوانند با کمترین هزینه‌ها به خرید ملک در این کشور بپردازند.

به طور کلی، خرید ملک در قبرس شمالی می‌تواند برای سرمایه‌گذاران و خریداران مزایای متعددی داشته باشد.

برای خرید ملک در قبرس شمالی بهتر است با مشاورین وست ادوایزر تماس بگیرید