Search
Close this search box.

محله های قبرس شمالی برای خرید خانه

محل های قبرس شمالی برای مهاجرت

آخرین مطالب خواندنی

محله های قبرس شمالی برای خرید خانه

محله های قبرس شمالی برای خرید خانه را باهم بررسی خواهیم کرد، قبرس شمالی یک کشور با سخت گیری های در زمینه عدم ورود مجرمین است و بطور کلی یک کشور امن محسوب میشود. ما در این جا با توجه به امنیت نسبتا خوب کل قبرس شمالی محل های قبرس شمالی را فارغ از این موضوع بررسی کرده ایم.
اولین محله پیشنهادی ما برای خرید خانه در قبرس شمالی اولین محله ایی که میخواهیم به شما پیشنهاد بدهیم محله ایی نیست به جز منطقه لانگ بیچ (LONG BEACH).

استراحتگاه لانگ بیچ
همانطور که میدانید قبرس شمالی یک جزیره است و بیشتر کسانی که به یک جزیره مسافرت و یا مهاجرت میکنند تنها و تنها به دنبال لذت بردن از خط ساحلی هستند.
جزیره ها خطوط ساحلی زیادی دارند و LONGBEACH هم از این مسئله مستثنا نیست. چندین و چند منطقه در خط ساخلی قبرس شمالی قرار دارد که این مناطق دارای کیفیت ساخت و ساز متفاوت و قیمت های متفاوت هم هستند. اما بطور کلی کیفیت معماری در قبرس شمالی استاندارد بالایی دارد و اگر نگوییم در حد استاندارد اروپاست بسیار به آن نزدیک است.
لانگ بیچ به استراحتگاه لانگ بیچ شهرت جهانی دارد.
توریست ها از هرجای دنیا برای استراحت به این منطقه می آیند. اگر نخواهیم بگوییم لانگ بیچ یک تکه از بهشت روی زمین است میتوانیم آن را بعنوان یکی از زیباترین سواحل کره خاکی نام ببریم.
استراحتگاه لانگ بیچ در منطقه ساحلی معروف خلیج سالامیس، یکی از پر شورترین و آرام ترین سواحل شنی قبرس واقع شده است.
با خرید خانه در این منطقه رویایی میتوانید می‌توانید با صدای آرام امواج از خواب بیدار شوید و قبل از صرف صبحانه در آب‌های آبی کریستالی قدم بزنید. و آرامش شن های طلایی منطقه را به خود هدیه دهید.
لانگ بیچ در منطقه شمال فاماگوستا در خط ساحلی آرام شرقی مدیترانه قرار دارد، یک منطقه مسکونی ساحلی محبوب به معنای خالص کلمه است. بسیاری از املاک اینجا درست در کنار ساحل قرار دارند و در چند قدمی دریا قرار دارند.
ساحل شنی لانگ بیچ به طور کلی به عنوان یکی از امن ترین در جزیره در نظر گرفته می شود. امتداد طولانی ماسه ریز با شیب بسیار تدریجی به سمت دریا تضمین می کند که همه مهمانان می توانند از پارو زدن یا شنا لذت ببرند.

وقتی بالاخره تصمیم گرفتید که ساحل را پشت سر بگذارید و بیرون بروید، ناامید نخواهید شد. شبه جزیره کارپاس به شدت به شما نزدیک است. پایگاه عالی برای کشف زیبایی های طبیعی برجسته و حومه شهر دست نخورده این منطقه کاملاً قابل توجه است.

پروژه های مسکونی شرکت ویست ادوایزر در منطقه لانگ بیچ:

برای اطلاع از سایر پروژه های مسکونی در قبرس شمالی و منطقه لانگ بیچ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

محله اسن تپه

اسن تپه محله ای است در شرق کایرنیا (جواهر قبرس شمالی)، این محله مقصد توریستی رویایی است که تمام بازدیدکنندگان، شیفته منظره زیبای کوه های سبز و خیره کننده، در یک طرف، و دریای زلال مدیترانه، در طرف دیگر آن، شده اند. اسن تپه، با غروب های بی نظیرش، به عنوان قطعه ای از بهشت شناخته شده است.

اسن تپه 4 اسن تپه 3 اسن تپه - 2 اسن تپه-1

برای بررسی شرایط خود می توانید با مشاورین ما در وست ادوایزر در تماس باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *