نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

قبرس شمالی سرمایه گذاری روی ویلا یا آپارتمان

شرکت وست ادوایزر چندین پروژه را در قبرس شمالی برای مشتریان در سایت پیشنهاد می‌دهد. برای دیدن لیست این پروژه ها بر روی این لینک کلیک کنید.

 اما سوالی که بسیاری از مشتریان دارند این است که کدام پروژه‌ها برای سرمایه گذاری مناسب هستند.

در اینجا میخواهیم نگاهی به این موضوع بیندازیم.

قبرس شمالی بهشت روی زمین

رشد قیمت مسکن در قبرس شمالی به نسبت رشد تورم

رشد قیمت مسکن در قبرس شمالی همواره بالا بوده است. اما در این میان مواقعی هم با رشد منفی روبرو بوده ایم، بطور مثال در دوران کرونا. بنابراین باید در نظر داشت شما هنگامی که سرمایه خود را به یک سرمایه غیر منقول تبدیل می‌کنید، این احتمال که در بازه ایی از زمان خرید و فروش آن دارایی غیر منقول شود و به مشکل بخورد بالا میرود.

اما بطور کل قیمت مسکن در قبرس شمالی همواره رشد بیشتری نسبت به رشد نرخ تورم داشته است. این بدان معنا است که خرید ملک همواره در قبرس شمالی سودده بوده است.

خرید بهشت در قبرس شمالی

چرا باید روی ملک سرمایه گذاری کنیم

همانطور که می‌دانید ملک نسبت به سرمایه های دیگر کمتر دچار افت و خیز می‌شود و یکی از امن ترین سرمایه گذاری های بلند مدت محسوب می‌شود.

مثال: در کشور عراق بعد از سقوط حکومت در اثر حمله آمریکا و مهاجرت گسترده مردم عراق پیش بینی این بود که قیمت ملک بدلیل تقاضای بالای فروش افت زیادی داشته باشد. اما این اتفاق کاملا وارونه افتاد و قیمت ملک بالا رفت.

همینطور در کشورهای دیگر مثلا در اکراین که همه انتظار پایین آمدن قیمت خانه را داشتیم قیمت خانه بالاتر هم رفت.

شرایط جنگ بدترین شرایطی است که یک سرمایه میتواند تجربه کند. شما در شرایط جنگی دو سرمایه دارید که همچنان قیمت خود را حفظ میکنند. اولی مواد خوراکی و آشامیدنی است و دومی مسکن.

اغلب کشورها سیاست های سختگیرانه ایی در مورد اقلام خوراکی دارند. اقلام خوراکی فساد پذیر هستند. اما این ایرادات به خرید ملک وارد نیست.

قبرس شمالی بهشت خریدنی

چطور برای خرید ملک اعتماد کنیم

همه از خوبی ها میگویند، ماست بند که نمیگوید ماست من ترش است. چطور میتوانیم اعتماد کنیم.

در وست ادوایزر ما تمام حقایقی که میتواند روی تصمیم شما اثر بگذارد را به شما می‌گوییم.

ملک در قبرس شمالی هم همینطور است.

نکته اول: ما هیچ کسی را به مهاجرت و خرید ملک در کشوری دیگر تشویق نمی کنیم. ما به کسانی که برای مهاجرت تصمیم خود را گرفته اند خرید ملک را بعنوان یکی از ساده ترین و بی دغدغه ترین روش های مهاجرت معرفی میکنیم.

نکته دوم: ملک ها با توجه به سال ساخت و قدمت قیمت های متفاوتی دارند. در قبرس شمالی اغلب نقاط با یک نرخ رشد میکنند و یا نرخ رشد نزدیک به همی دارند. اما در کشورهایی که مناطق مختلف رشد قیمت متفاوتی دارند ما این موضوع  را با شما در میان خواهیم گذاشت.

نکته سوم: ما نسبت به این که مشتری چه زمانی میخواهد از ایران خارج شود به او پیشنهاد میدهیم. اگر شما فوریتی برای خروج از ایران ندارید بهتر است ملک در حال ساخت بخرید تا سود بیشتری نصیب شما بشود.

نکته چهارم: ما خودمان در قبرس شمالی سرمایه گذاری کرده ایم و اگر این سرمایه گذاری سودده نبود خودمان کار دیگری را شروع میکردیم و با توجه به حجم سرمایه ای که انتقال داده ایم آن را رها میکردیم.

نکته پنجم: ما سالهای زیادی است که در حال کار هستیم و اکنون تعداد زیادی مشتری راضی و پرونده موفق داریم که آخرین لیست آنها در صفحه پرونده های موفق مهاجرتی قابل مشاهده است.

خرید ملک در قبرس شمالی مساوی با خرید بهشت

معایب خرید ملک در قبرس شمالی

یکی  از مهمترین دغدغه های مخاطبان خرید ملک در قبرس شمالی قوانین سازمان ملل در قبرس شمالی برای عدم اجازه به خارجی ها برای سرمایه گذاری در بخش هایی از قبرس شمالی است.

ولی اصلا دلیلی برای نگرانی وجود ندارد چون به طور کلی در آن مناطق اصلا ساخت و سازی صورت نمیگیرد که شخصی بخواهد ملکی که در آنجا ساخته است را بفروشد. بنابراین اگر ملک در حال ساخت میخرید قطعا آن ملک در محدوده ممنوع شده توسط سازمان ملل نیست.

نکته دیگری که باعث نگرانی است. نرخ تورم بالای ترکیه در سال گذشته است. خوب این کاملا درست است اقتصاد ترکیه بعد از کرونا و بحران های سیاسی آسیب دیده است. اما باید توجه داشته باشید که قبرس شمالی سیاست های اقتصادی بسیار خوبی دارد و تقریباً با تمام دنیا در حال تبادل انواع کالا و خدمات است.

اگر مروری بر تاریخ کشورهایی که وضعیتی مشابه قبرس شمالی و ترکیه دارند بیندازید خواهید دید که اغلب کشورهایی که دچار چنین وضعی شده اند بعد سه یا چهار سال از آن خلاص شده اند.

با توجه به اینکه سرمایه گذاری روی ملک یک سرمایه گذاری بلند مدت است نیازی به نگرانی از اوضاع اقتصادی قبرس نیست. بعد از کرونا سیاست های قبرس بر روی حداکثر کردن میزان جذب سرمایه است، این بدان معنا است که حجم سرمایه گذار بیشتر وارد قبرس می شود و قبرس شمالی برای حفظ این روند ناچار به بهبود اوضاع اقتصادی خود حتی با دریافت وام های کلان ملی است.

درگیری های مدام قبرس شمالی و یونان نیز یکی دیگر از دغدغه های مشتریان ملک در قبرس است. خوب این درگیری ها بیشتر سیاسی است و با توجه به حجم بالای تجارت در منطقه قبرس و قبرس شمالی و حجم سودی که دو کشور ترکیه و یونان از تجارت در این منطقه نصیب خود میکنند، میتوان مطمئن بود که هیچ یک از این دو کشور در آن حوالی ترقه هم رها نخواهند کرد. دعواهای سیاسی اغلب برای نگه داشتن اسم در اخبار و تکرار اسم در اذهان مردم است.

یکی از روش های بازاریابی معمول در دنیا ایجاد خبر جانبی راجع به برند خاص این است که مردم آن را از یاد نبرند. کشور ترکیه و یونان بیشتر به دنبال افزایش میزان مخاطبان مسافرت به قبرس هستند. در حال حاضر هیچ تنش غیر سیاسی بین قبرس شمالی و جنوبی وجود ندارد و در آینده نزدیک هم احتمال آن پیش بینی نمی شود.

نتیجه گیری

شما میتوانید با خیالی آسوده با خرید ملک در قبرس شمالی به بهشت روی زمین مسافرت کنید.

بهتر است با مشاورین وست ادوایزر تماس بگیرید تا بتوانند شمارا در این مسیر راهنمایی کنند.