Search
Close this search box.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

آخرین مطالب خواندنی

امروزه سرمایه گذاری در کانادا می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد و به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی اقدام به مهاجرت به کانادا کنید. برای سرمایه گذاری در این کشور شما باید شرایط خاصی داشته باشید تا بتوانید به خوبی اقدام به سرمایه گذاری کنید. اگر در زمینه سرمایه گذاری در شرکت ها و کارخانه های مختلف تجربه داشته باشید حتما می دانید که برای این کار باید به نکات بسیار مهمی دقت داشته باشید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره شرایط سرمایه گذاری در این کشور صحبت کنیم و اطلاعات جالب و مهمی را درباره این موضوع برای شما بیان کنیم. بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید برای مهاجرت به این کشور اقدام به سرمایه گذاری در کشورکانادا کنید به شما توصیه می کنیم با ما در این مطلب همراه باشید.

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کشور کانادا می تواند یکی از بهترین روش هایی به شمار بیاید که از طریق آن می توانید به سادگی اقدام به دریافت ویزای این کشور کرده و به کانادا مهاجرت کنید. یکی از نکات بسیار مهمی که درباره سرمایه گذاری در این کشور باید بدانید این است که دولت کشور کانادا به سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی یک شرکت در این کشور را داشته و یا قصد دارند در یکی از بخش های آن سرمایه گذاری کنند امکانات بسیار زیادی را می دهد و شما هم می توانید از این امکانات به بهترین شکل ممکن بهره مند شوید. شما به شکل های مختلفی می توانید در این کشور اقدام به سرمایه گذاری کنید که ما در این مطلب بیشتر درباره این روش ها و همین طور شرایط مورد نیاز برای هر یک از آنها صحبت خواهیم کرد. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

نکات عمومی برای سرمایه گذاری در کانادا

شما برای سرمایه گذاری در این کشور باید بدانید که این کشور دارای زیرساخت های صنعتی بسیار قدرتمندی است که همین موضوع نیز باعث ایجاد یک شرایط مناسب برای سرمایه گذاران می شود. شرایط بسیار خوب اقتصادی که در این کشور حاکم است باعث می شود تا شما از نظر ریسک پذیری امنیت مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور داشته باشید. در واقع به دلیل همین ریسک پذیری بسیار پایین است که امروزه بسیاری از افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کشور های خارجی هستند کشور کانادا را برای این کار انتخاب کرده و به این کشور مهاجرت می کنند. پایین بودن میزان فساد در این کشور یکی دیگر از مواردی است که باعث می شود تا افراد زیادی علاقه مند به سرمایه گذاری در این کشور باشند.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

شرایط دریافت ویزای کانادا برای سرمایه گذاری در این کشور

دولت کشور کانادا این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید در یک بازه زمانی 24 تا 36 ماهه بعد از سرمایه گذاری در این کشور اقدام به دریافت ویزای دائمی این کشور کنید. شما برای دریافت ویزای سرمایه گذاری این کشور نیاز به هیچ شرایط خاص، داشتن مدرک زبان و یا مدارک تحصیلی خاصی نیستید و می توانید تنها با داشتن یک سرمایه مناسب اقدام به دریافت ویزای این کشور کنید.

آشنایی با شرایط سرمایه گذاری در کانادا

فردی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا دارد باید حداقل دارای یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا سرمایه شخصی باشد. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید باید حداقل 2 سال سابقه سهامداری در یک شرکت خصوصی را داشته باشید و یا این که یک تجربه دو ساله مدیریتی را در یک شرکت داشته باشید. شما باید 240 هزار دلار کانادا شامل هزینه های مختلف کارگزاری و 800 هزار دلار را به عنوان ودیعه پرداخت کنید که تا 5 سال و نیم بدون سود سرمایه گذاری خواهد بود. البته برنامه های دیگر سرمایه گذاری نیز در این کشور وجود دارد که می توانید از این برنامه های کم هزینه تر در راستای سرمایه گذاری خود استفاده کنید.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

شرایط مهم برای سرمایه گذاری در کانادا

دقت داشته باشید که میزان مالیات دریافتی توسط دولت در کشور کانادا بسیار اندک است. علاوه بر این بسترهای تحقیق و توسعه در کشور کانادا بسیار کم هزینه تر از کشورهای اروپایی و حتی کشور آمریکا است. شما برای سرمایه گذاری در این کشور در ابتدا باید اطلاعات بازار استراتژیک این کشور را بدست بیاورید، در مرحله بعدی شما باید با بخش های خصوصی در ارتباط باشید. در صورتی که قصد دارید یک کسب و کار جدید را در این کشور راه اندازی کنید باید اطلاعاتی را درباره کسب و کارهای فعال در این کشور نیز بدست بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کانادا و شرایط آن با مشاورین ما در ارتباط باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

2 پاسخ

  1. بازتاب: یارا نائمی
    1. سلام یارا جان
      پاسخ به سوال شما بستگی به این موضوع دارد که قصد داشته باشید از کدام روش مهاجرتی اقدام کنید. در اکثربرنامه‌های مهاجرتی کانادا داشتن مدرک زبان الزامی است. اگر از طریق برنامه‌های اقامت دائم اقدام کنید، در صورت قبولی سرپرست خانواده یا همان متقاضی اصلی، سایر اعضای خانواده نیز ویزای اقامت دائم را دریافت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *