Search
Close this search box.

وست ادوایزر شرکت برتر برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی

westadviser-1

آخرین مطالب خواندنی

وست ادوایزر شرکت برتر برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی

وست ادوایزر   یک شرکت مهاجرتی با سالها تجربه در زمینه مشاوره به درخواست کنندگان مهاجرت می‌باشد.

شرکت وست ادوایزر علاوه بر فعالیت در حوزه مهاجرت در قبرس شمالی در حوزه ساخت و ساز انبوه مسکن سرمایه گذاری کرده است. ما کسب و کاری را به شما پیشنهاد می‌دهیم که خودمان در حال انجامش هستیم. وقتی که در قبرس شمالی به شما ویلا و یا آپارتمان و یا سویت پیشنهاد می‌دهیم، از زیر و بم مسائل مالی و اداری آن ملک آگاهیم. ما به مشتریانمان بهترین ها را پیشنهاد میدهیم.

در صفحه مهاجرت به قبرس شمالی ما برخی از پروژه های مسکونی قبرس شمالی را لیست کرده ایم.

westadviser-2

چگونه از وست ادوایزر در قبرس شمالی ملک بخریم

  1. گام اول مشاوره
  2. گام دوم انتخاب پروژه از میان پروژه های پیشنهادی مشاوران ارشد
  3. گام سوم بررسی کامل اطلاعات ملک همراه با مشاور حقوقی شرکت
  4. گام چهارم بررسی تکمیلی شرایط خودتان و مشورت با دیگر اعضای خانواده و یا شرکاء
  5. گام پنجم: اقدام به خرید ملک
  6. گام ششم: دریافت اقامت یکساله قبرس شمالی
  7. گام هفتم: تمدید اقامت با ارائه اسناد ملک خریداری شده
  8. گام نهایی: زندگی در بهشت روی زمین قبرس شمالی

west-3

با خرید ملک در قبرس شمالی اقامت دائم می‌گیریم یا یکساله

بعد از تایید خرید شما اقامت یکساله خواهید گرفت و بعد از آن می‌توانید برای تمدید اقامت اقدام کنید.

نیازی به نگرانی درباره اقامت ندارید. مخصوصاً اگر در خانه خریداری شده ساکن هستید. دولت قبرس شمالی بدنبال آن است که خانه های بیشتری بفروشد و برای آنکه خریداران خانه را تشویق به ماندن و طبیعتاً پرداخت هزینه های زندگی و… در کشور قبرس کند برنامه هایی را برای تمدید اقامت در نظر گرفته است.

روال کارهای اداری در قبرس سریع است و معمولاً زمان چندانی برای تمدید اقامت سپری نخواهد شد.

west-adviser-4

آیا امکان خریدن خانه های درحال ساخت هم وجود دارد

برای حداکثر سود در خرید خانه و خریدن آن به پایینترین قیمت ممکن، شما باید روی پروژه های درحال ساخت سرمایه گذاری کنید.

شرکت وست ادوایزر تنها شما پروژه هایی را به شما معرفی می‌کند که یا خود شرکت در حال ساخت آنها است و یا برترین و صاحب نام ترین شرکت های ساخت ساز دنیا در حال ساخت آن هستند.

شرکت های Thired party طرف قرارداد با شرکت وست ادوایزر برای فروش خانه های درحال ساخت شرکت های بین المللی ساخت و ساز هستند این شرکت ها در سرتاسر دنیا ده ها و صدها پروژه را بصورت همزمان شروع می‌کنند.

ما تنها با شرکتهایی قرارداد میبندیم که خانه هایشان را قبل از تاریخ درج شده در قرارداد آماده میکنند ما صدها پروژه قبلی این شرکت ها را بررسی میکنیم. در این بررسی ها ما تمام موارد از اجزاء بکار رفته تا رعایت استانداردهای ساخت و ساز تا زمان تحویل و قیمت تحویل را در نظر میگیریم.

پروژه های معرفی شده از سوی شرکت وست ادایزر کاملاً امن و قابل اعتماد هستند. ما پروژه هایی را به شما پیشنهاد میکنیم که خودمان هم روی آنها سرمایه گذاری میکنیم. اگر شما یک یا دو ویلا و یا آپارتمان را خریداری میکنید. شرکت وست ادوایزر در چندین و چند شرکت در حال ساخت و پروژه در حال ساخت سرمایه گذاری میکند.

ما تنها چیزی را به شما پیشنهاد میکنیم که خودمان بی تردید در آن سرمایه گذاری کنیم.

ما با سرمایه شما ریسک نخواهیم کرد.

پروژه های ریسک صفر، پروژه هایی هستند که سازندگان آنها در سرتاسر دنیا به خوش قولی و کیفیت ساخت مشهورند. این شرکت ها سرمایه های میلیارد دلاری را صرف اعتبار برند خود میکنند. این شرکت ها آبروی چندین ساله خود را با تحویل دیر هنگام یک آپارتمان یا یک ویلا از بین نخواهند برد.

وست ادوایزر

چرا فقط پروژه های ساخته شده توسط وست ادوایزر را به مشتری معرفی نمیکنیم

اولیت ما رضایت مشتریان است. بسیاری از شرکت های بین المللی اطمینان خاطر بیشتری را نزد مشتریان دارند. ما ترجیح میدهیم بجای سود حداکثری رضایت مندی حداکثری ایجاد کنیم.

پروژه های معرفی شده از سوی سایت و مشاوران ما در مشاوره های حضوری و تلفنی صددرصد پروژه های قابل اعتماد و چک شده ایی هستند.

تمامی این پروژه ها چه توسط خود وست ادوایزر ساخته شوند و چه توسط شرکت های بین المللی که با ما قرارداد دارند. کاملاً از هر نظر قابل اعتماد هستند.

مهمترین بخش قیمت پروژه هاست. ما قیمت پروژه های فروخته شده به مشتریان را همواره در نظر داریم. پروژه های که ما عرضه میکنیم با توجه به کیفیت ساخت و منطقه ایی که در آن پروژه قرار دارد و مواردی مانند متراژ و غیره کاملاً با پروژه های مشابه از نظر قیمت قابلیت رقابت دارند.

وست ادوایزر 6

آیا وست ادوایزر قیمت را تضمین میکند

ما قیمت را براساس قیمت عرف منطقه و کیفیت ساخت در نظر میگیریم. ممکن است که پروژه ایی با استاندارد ضعیف تر را ارزان تر پیدا کنید، اما قیمت های ما در رنج قیمت منطقه با توجه به متراژ و دیگر مسائل ساخت و ساز است.

توجه داشته باشید که یک واحد در یک برج مجلل قیمت متفاوتی از یک واحد در یک آپارتمان معمولی دارد. بنابراین اگر تمام عوامل موثر بر قیمت را در نظر بگیرید. قیمت پروژه های ارائه شده توسط وست ادوایزر یک قیمت رقابتی واقعی می‌باشد.

وست 7

نتیجه گیری

وست ادوایزر با سالها فعالیت موفق و هزاران مشتری راضی در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری های خارجی در پروژه های ملکی در کشورهای مختلف از جلمه ترکیه، قبرس، اسپانیا، کانادا و … یکی از بهترین انتخاب های شما برای گرفتن یک مشاوره رایگان است.

ما خدمات مشاوره خود را رایگان قرار دادیم زیرا باور داریم اگر مخاطبی با داده هایی که از مشاورین ما دریافت میکند.

وست ادوایزر10

 بهتر است با مشاورین وست ادوایزر تماس بگیرید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *