Search
Close this search box.

شرکت بین المللی هستی نام آوران آبان غرب (WEST ADVISER)

با مسئولیت محدود در تاریخ ژانویه 2016 توسط بهرام قراچورلو به ثبت رسیده و موفقیت های گوناگون در زمینه مشاوره سرمایه گذاری ، ملکی و تخصصی داخل و خارج از ایران داشته است. مدیر عامل شرکت پس از اتمام تحصیلات متوسطه و دانشگاهی از کشور هندوستان، از سال 2010 تا پایان 2014 در کشور امارات متحده تجارب بسیاری در زمینه مشاوره، کسب و کار، بازرگانی و اخذ ویزاهای کشور های مختلف کسب نموده، سپس تصمیم به بازگشت و خدمت به هموطنان خود گرفته است. ایشان نمایندگی رسمی شرکت های بسیار معتبر از جمله Damac و EMAAR را در امارات در اختیار داشتند. از سال 2016 تعداد بسیاری از عزیزان پس از مشاوره با این مجموعه، ویزاهایی از کشورهای مختلف دریافت نمودند و نمونه ویزاها در گالری مجموعه قابل رویت می باشد.

شرکت وست در ابتدای فعالیت خود با کشورهای محدودی همچون کانادا و استرالیا شروع به کار کرده و به مرور موفق به افزودن لیست بسیاری از کشورها مانند: شیلی، هند، اوکراین، ترکیه، انگلستان و … به آرشیو کاری خود نموده است. با توجه به موفقیت های پی در پی توانسته همواره رضایت بسیاری از هموطنان خود را جلب نماید و همین امر منجر به بازگشایی نمایندگی هایی در کشورهای ترکیه، کانادا ،اوکراین، شیلی و هندوستان گردیده است.
علاوه بر این، طی سالیان در جذب سرمایه گذاران خارجی علاقمند به سرمایه گذاری در ایران گام های موفقیت آمیزی بسیاری برداشته است.