Search
Search
Close this search box.

خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت اروپا

خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت اروپا

آخرین مطالب خواندنی

برای سرمایه گذارانی که به دنبال گزینه مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا هستند، تا کنون پرتغال جذاب ترین برنامه مهاجرتی را ارائه کرده است. از مزایای این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

درباره کشور پرتغال

پرتغال واقع در جنوب غربی اروپا و پایتخت آن لیسبون می باشد. زبان رسمی آنها پرتغالی است. پرتغال کشوری است کوچک واقع در پایین‌ترین بخش جنوب غربی اروپا که جمعیت این کشور5/10میلیون نفر می باشد. از شهرهای مهم آن می توان پورتو و لیسبون را نام برد. پرتغال کشوری توسعه یافته و دارای آبو هوایی متعادل می باشد و بخاطر مزایای زیادی که دارد هر ساله مهاجرانی به خود جذب می کند. از مزایای زندگی و مهاجرت به پرتغال می توان به امکان کار همزمان با تحصیل ، درآمد بالا و فرصت های شغلی متعدد اشاره کرد.

لازم به ذکر است که این کشور جزء اتحادیه اروپا و شینگن می باشد و می توانید بدون ویزا به کشورهای اروپایی سفر کنید.

نحوه مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک

خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو

شخص متقاضی باید بالای 18 سال بوده و قادر به خرید ملکی به ارزش500 هزار یورو در پرتغال باشد. شخص می تواند ملک را در هرکجای این کشور که می خواهد خریداری کرده و ملک را در صورت تمایل سالانه اجاره دهد. با این اقدام شخص ویزای طلایی (golden visa) یکساله دریافت کرده و در صورت حفظ ملک این ویزا 2 سال تمدید خواهد شد. پس از گذشت این 2سال، ویزا 2سال دیگر تمدید شده. شخص در این 5 سال موظف به حفظ ملک خواهد بود. در این صورت شخص بعد از این مدت اقامت دائم دریافت کرده و در انتهای سال 6م برای دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور اقدام خواهد کرد. نکته ی قابل توجه این است که شخص متقاضی در 2 سال اول نیاز به حضور در این کشور به مدت حداقل 7 روز در هر سال را دارد و 3 سال بعدی به مدت 14 روز در هر سال. شخص باید بداند که موظف است ملک را تا 5 سال حفظ کند. در صورت فروش اقامت او باطل خواهد شد.

خرید ملک در پرتغال

 

 

خرید ملک به ارزش 350 هزار یورو

شخص متقاضی باید بالای 18 سال بوده و قادر به خرید ملکی به ارزش 350 هزار یورو باشد، ساخت این ملک باید 30 ساله یا بالاتر از آن باشد. شخص متقاضی می تواند در هر منطقه ای از این کشور که بخواهد ملک را خریداری کند. با این اقدام شخص ویزای طلایی (golden visa) یکساله دریافت کرده و در صورت حفظ ملک این ویزا 2 سال تمدید خواهد شد. پس از گذشت این 2سال، ویزا 2سال دیگر تمدید شده. شخص در این 5 سال موظف به حفظ ملک خواهد بود. در این صورت شخص بعد از این مدت اقامت دائم دریافت کرده و در انتهای سال 6م برای دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور اقدام خواهد کرد. نکته ی قابل توجه این است که شخص متقاضی در 2 سال اول نیاز به حضور حداقل 7 روز در هر سال و 3 سال بعدی به مدت 14 روز در هر سال را دارد. شخص باید بداند که موظف است ملک را تا 5 سال حفظ کند. در صورت فروش اقامت او باطل خواهد شد.

لازم به ذکر است که شرط این روش بازسازی ملک خواهد بود.

مزایای شرکت مادر این روش:

–موقعیت مناسب ملک

–بازگشت 8 درصد از ارزش ملک به جای 4 درصد به صورت سالانه بابت اجاره ملک

–همراهی شخص متقاضی از فرودگاه برای بازدید ملک

— باز کردن حساب بانکی

— تمامی مراحل انتقال سند مالکیت

–صدور دعوتنامه برای ویزای توریستی و بازدید از ملک مورد نظر

سرمایه گذاری در پرتغال

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب