نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

خرید خانه در قبرس به پول ایران

یکی از معضلات سرمایه گذارن در بخش خرید ملک در کشورهای خارجی نحوه انتقال امن سرمایه برای خرید آن ملک است. یکی از راهکارهای موجود خرید ملک های خارجی از مالکان ایرانی ساکن ایران با پول ایران است.

شرکت وست ادوایزر یکی از شرکت‌هایی است که این امکان را به مشتریان خود می‌دهد که در ایران قیمت واحدها و سوییت ها و ویلاهای خریداری شده در قبرس را به پول ایران – ریال به پردازند.

شما می‌توانید با رفتن به صفحه پروژه های ملکی قبرس شمالی بخشی از پروژه ههای آماده تحویل و در حال ساخت شرکت وست ادوایزر را مشاهده کنید.

اگر در لیست سه صفحه ایی پروژه ها موفق به یافتن ملک مورد نظر خود نشدید با کارشناس ارشد املاک قبرس شمالی شرکت وست ادوایزر تماس بگیرید تا بتوانید لیست دیگر پروژه ها را در اختیار داشته باشید.

نکته: پروژه های لیست شده در سایت ترکیبی از پروژه های در دست ساخت و آماده تحویلی است که مالک پروژه خود شرکت وست ادوایزر است همراه با پروژه هایی که مالکان آنها شرکت های بزرگ ساختمان سازی بین المللی هستند.

بعد از آنکه توانستید ملک خود را انتخاب کنید. با توجه به نوع ملک که آماده تحویل و یا در حال ساخت است مشاور مالی ما به شما یک مشاوره کاملاً حرفه ایی در مورد بهترین روش پرداخت با پول ایران خواهد داد.

شما میتوانید یکی از این روش های پرداخت را انتخاب کرده و هزینه ملک را پرداخت و مالک آن شوید. گام بعدی دریافت یکسال اقامت قبرس شمالی و بعد از آن تمدید اقامت خود بصورت سالانه می‌رسد.

از ویست ادوایزر در قبرس شمالی خونه بخر

راهکارهای انتقال سرمایه لازم برای خرید ملک در قبرس

همانطور که در بالا اشاره شد راهکار خرید ملک به پول ایران یکی از امنترین روش های خرید ملک در مسئله انتقال دارایی است. اما روش های دیگری هم وجود دارد.

  • خرید ملک به پول ایران از شرکت سازنده و یا واسطه شرکت سازنده در ایران
  • انتقال پول از طریق صرافی
  • انتقال پول از طریق مسافر
  • انتقال پول از طریق رمزارز
  • حواله پول به حساب مستقیم آن شخص(اغلب کشورها مبدا و مقصد ایران را برای جابجایی پول قانونی نمیدانند.)
مهاجرت به قبرس باخرید ملک

مزایای خرید خانه در قبرس به پول ایران

عدم نیاز تبدیل سرمایه خود به دلار و یا پوند و یا هر ارز خارجی دیگر.

تمام کشورهای دنیا نسبت به افزایش نرخ تبدیل پول کشورشان به ارز دیگر حساسند و قوانینی را برای آن ایجاد می‌کنند. کشور ما هم از این قاعده مستثنا نیست و شما ممکن است با مالیات و یا مسائل دیگری برای تبدیل سرمایه خود به دلار روبرو باشید که اگر خرید خود را به پول ایران انجام دهید با آن مشکلات روبرو نخواهید شد.

تبدیل مبلغ زیادی پول به ارز فارغ از مشکلات مالیاتی که میتواند به همراه داشته باشد ممکن است خالی از دردسرهای مالی نباشد.

پیدا کردن صرافی معتبر که بتواند چنین مبلغی را به دلار و یا پوند تبدیل کند. انتقال آن به فروشنده و … از جمله دردسرهایی است که با خرید ملک در قبرس با پول ایران از همه آنها رها خواهید شد.

ملک قبرس شمالی خود را در تهران بخرید

معایب خرید ملک در قبرس به پول ایران

بالاتر رفتن احساس عدم اطمینان. مهاجرت و سرمایه گذاری ملکی در کشور خارجی کاری بزرگ و پر رسیکی است. بنابراین انتظار شما این است که کار شما پر چالش باشد. گاهی حذف شدن این چالشها باعث کاهش حس اعتماد می‌شود.

ملک قبرس شمالی

کدام یک از املاک وست ادوایزر در قبرس را میتوان با پول ایران خرید

در صفحه مهاجرت به قبرس شمالی با خرید ملک   لیستی از املاک برتر ساخته شده و یا در حال ساخت شرکت وست ادوایزر و برترین سازندگان دنیا را لیست کرده ایم.

برای اطلاع دقیق از املاکی که میتوانید در ایران به ریال تهیه کنید با کارشناس ارشد املاک قبرس ما تماس بگیرید.

شرکت وست ادوایزر با محاسبه نرخ مسکن خریداری شده به قیمت روز پوند به شما قیمت ریالی که باید پرداخت کنید را اعلام می‌کند. با توجه به نوسانات بازار ما همواره قیمت پروژه ها را به دو نرخ پوند و ریال و یا دلار و ریال اعلام میکنیم که مشتری بتواند تغییر قیمت ریالی در لحظه اقدام به خرید را تخمین بزند.

توجه کنید که قیمت پروژه های هر کشور خارجی مانند قبرس به واحد پولی همان کشور و یا دلار و پوند محاسبه می‌شود. شما نمیتوانید از هیچ فروشنده ای انتظار داشته باشید که نرخ تغییر قیمت این دو ارز را در محاسبه قیمت واحد در نظر نگیرد.

خرید خانه در قبرس به پول ایران

نرخ تبدیل وست ادوایزر شما برای خرید خانه در قبرس به پول ایران

شرکت وست ادوایزر تمایل به دریافت نرخ تبدیل بالاتری ندارد. اما باید توجه داشته باشید قواعد اقتصادی خودشان را به خواست ما تحمیل می‌کنند. بنابراین نرخ تبدیل براساس نرخ واقعی دلار و پوند در بازار و میزان ریسک پذیری اصل سرمایه است.

بدین معنی که اگر شرایط به نحوی باشد که از زمان دریافت پول توسط وست ادوایزر تا لحظه انتقال آن به کشور مقصد احتمال تغییر قیمت ملک در کشور  مقصد وجود داشته باشد. شرکت وست ادوایزر ناگزیر است این مبالغ را پیشبینی و در محاسبات خود بیاورد.

پلان ویلا قبرس شمالی

آیا اگر به پوند و دلار در قبرس خونه بخرم بیشتر به نفعم نیست.

همانطور که گفتیم نرخ بالایی برای تبدیل در شرکت وجود ندارد بنابراین میتوانید از پول ایرانی و یا دلار و پوند برای پرداخت مبلغ خود استفاده کنید.

نرخ های تبدیل در پرداخت های بلند مدت تر ممکن است تغییرات بیشتری داشته باشد. زیرا که تلاطم قیمت در ایران بالاست و متاسفانه این وضع در سایر کشورهای دنیا هم به همین منوال است. بعد از شروع جنگ اوکراین قبرس شمالی تلاش کرد که از بین بخشی از مردم اوکراین و روسیه که توان مالی خرید ملک در قبرس شمالی را دارند تعداد بالایی سرمایه گذار جذب کند. این موضوع باعث شد که رقابت بر سر خرید ملک در قبرس بالا برود. هنگامیکه تقاضا برای کالایی بالا برود قیمت آن کالا بالا خواهد رفت. این موضوع باعث گردیده است که نرخ تبدیل در پرداخت های بلند مدت بیشتر باشد.

برای دریافت دقیق قیمت ملک خود میتوانید با کارشناس ارشد امور مالی سرمایه گذاری در قبرس شمالی تماس بگیرید.