نیاز به مشاوره دارید؟

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما در ارتباط باشید.

اجاره خانه در قبرس شمالی

اجاره خانه در یک کشور خارجی یکی از راه کارهاییه که برای افرادی که کمتر ریسک پذیرند بسیار مناسبه. بقول معروف آزموده را آزمودن خطاست. افراد کمتر ریسک پذیر باور دارن که قبل از اینکه خودشون رو مجبور به زندگی در قبرس شمالی کنن، بهتره با اجاره ملک در آنجا، مدتی در اون کشور ساکن بشن و خودشون با چشم خودشون مزایا و معایب قبرس شمالی را ببینن و بعد تصمیم بگیرن.

طبیعتاً وقتی که یکسال و یا بیشتر در یک کشور زندگی کرده باشن تمام مزایا و معایبش رو می فهمن و سبک و سنگین کردن شرایط برای مهاجرت دائم ساده تر میشه.

حتی تو کشور خودمون خیلی ها قبل از خرید خونه تو یه شهر جدید و یا یه محله جدید اول اونجا یک ملک اجاره میکنن و بعد از یکسال برای خرید خانه تصمیم میگیرن.

اجاره خانه در قبرس شمالی

شرکت وست ادوایزر چه کمکی در اجاره خانه در قبرس شمالی میکنه

شرکت وست ادوایزر از بحث اجاره املاک در قبرس شمالی بدنبال جلب اعتماد مشتریانی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی رو دارن ولی نمی‌خوان خودشون رو تو عمل انجام شده بذارن. برای همین میخوان با اجاره ملک و سکونت یکساله و یا بیشتر در قبرس شمالی اول همه جوانب رو با چشم خودشون سبک و سنگین کنن.

املاک اجاره مزایا و معایبی دارند که برای کمک به انتخاب مشتریان اینجا برخی از این مزایا و معایب رو بحث می‌کنیم.

خانه های اجاره ایی در قبرس شمالی

مزایای اجاره ملک در قبرس شمالی

یک ملک اجاره ایی طبیعاً یک ملک ساخته شده و آماده تحویله و چه بسا قبلاً مستأجر دیگه ایی هم اونجا بوده باشه، حتی ممکنه مجبور بشیم چند وقتی رو صبر کنیم که مستأجر فعلی تخلیه کنه، وقتی یک ملک آماده باشه شما دیگه مجبور نیستی یکی دوسال صبر کنی که ملکت ساخته بشه بعد بتونی بری قبرس شمالی.

یکی دیگه از مزایای اجاره ملک در قبرس شمالی اینکه هزینه اجاره بهای یک ملک هر قدر هم که بالا باشه باز هم از خرید اون ملک کمتره به این ترتیب شما با نرخ سرمایه کمتری می‌تونی تجربه زندگی در قبرس شمالی رو داشته باشی.

مزیت سوم یک واقعیت در قبرس شمالی اینکه تعداد زیادی مسافر خارجی داره که همشون برای آسایش خودشون و خانوادهاشون یا هتل میگیرن یا ملک اجاره می‌کنن واسه همین تو قبرس شمالی همیشه یک عالمه درخواست اجاره ملک هست و یک عالمه ملک واسه اجاره کردن هست.

یکی دیگه از مزایای اجاره ملک آشنا شدن با زندگی مردم تو قبرس نحوه حرف زدن مردم، نحوه تعاملشون با هم، ساعت کتابخوندنشون، فیلم دیدنشون، علایق و سلایقشون، تفریح کردنشون، تو هر کشوری نسبت به کشور دیگه فرق میکنه واسه همین رفتن به یک کشور دیگه با اجاره ملک و بصورت آزمایشی می‌تونه به شما این امکان رو بده که اینها رو از نزدیک ببینی و بسنجی آیا با سلیقه و خواستت یکی هست یا نه.

هر گلی یک خاری داره هیچ کجای دنیا بی عیبب نیست. اینکه ما ایرانی ها اغلب مرغ همسایه غازه هستیم هم وجود داره. با اجاره ملک در قبرس شمالی شما علاوه دیدن بهشت روی زمین و لذت بردن از همه زیبایی های طبیعی و توریستی این جزیره زیبا، معایبش رو هم میبینی اینکه اغلب کاسب ها دنبال گرفتن پول بیشتر از توریست ها هستند و … معایبی هست که هیچ شرکت مهاجرتی و سرمایه گذاری به اونها اشاره نمی‌کنه که طبیعی هم هست ماست بند که نمیگه ماست من ترشه. ولی وقتی خودت اونجا زندگی کرده باشی همه این ها رو میدونی.

اجاره خانه در قبرس شمالی

معایب اجاره ملک در قبرس شمالی

همه افراد توان سبک و سنگین کردن شرایط رو ندارن. شما ممکنه ذاتاً توان اینکه بتونی مزایا و معایب یک چیز رو کنار هم بگذاری و تصمیم درست بگیری رو نداشته باشی. ما مشتریانی داشتیم که در قبرس خانه اجاره کرده اند و بعد از اینکه مهلت اجاره تمام می‌شد از کشور قبرس شمالی ناراضی بودند وقتی از آنها سوال می‌کردیم که مشکل چی بود، اغلب از نحوه برخورد مالک ملک، یا یک همسایه خاص حرف می‌زدند. خوب اینها که ایراد و عیب یک کشور نیست. بنابراین اگر توان تفکیک بین احساس بدی که از یک فرد بخاطر نوع رفتارش در یک بازه زمانی خاص دارید رو از مزایا و معایب کلی یک کشور ندارید شاید این سفر به قبرس شمالی برای شما اصلاً مناسب نباشه، در این شرایط شاید بهتر باشه مجبور باشی که به قبرس شمالی بری که خودت رو مجبور کنی احساساتت نسبت به یک فرد و یا یک شرایط خاص رو به کل کشور قبرس شمالی تعمیم ندی.

اجاره ملک در قبرس شمالی مال توریست های اروپاییه و وقتی به این صورت به قبرس شمالی بری، همسایه ها ممکنه اروپایی باشن و خوب برخلاف اوچیزی که تو ایران میگیم که همه خارجی ها انگلیسی بلدن، ممکنه تو واقعیت ببینی که انگلیسی حرف زدنشون از خودمون بدتر هم هست.

اجاره خانه در قبرس شمالی آسانتر از همیشه

اجاره خانه در قبرس شمالی

شرکت وست ادوایزر انواع خانه، ویلا، آپارتمان، سوییت های ویژه توریست ها و… را برای اجاره ارائه می‌کند. هدف ما ایجاد امکان مسافرت به قبرس بدون نیاز به خرید ملک در آن کشور برای آن دسته از افرادی است که میخواهند برای خرید ملک در قبرس تصمیم بگیرند.

یکی از دلایلی که اغلب افراد به این روش روی می آورند تردید آنها برای غلبه بر حس غربت در یک کشور بیگانه با زبان و فرهنگی غریبه است. بقول این مشتری ها بریم غربت بکشیم ببینیم اصلا میتونیم تحمل کنیم، بعد برای مهاجرت دائم اقدام کنیم.

شرکت وست ادوایزر تمام تلاش خود را برای قرار دادن افراد در محل هایی که بیشتر ایرانی و بعد بیشتر خاورمیانه ایی باشند دارد اما ممکن است برخی و یا حتی همه همسایگان شما از کشورهای اروپایی و مخصوصاً ایتالیا و یونان باشند. مردم کشور ترکیه هم زیاد به قبرس شمالی سفر میکنند اما آنها کمتر ملک اجاره میکنند و بیشتر به هتل ها میروند.

خانه های قبرس شمالی برای اجاره

نتیجه گیری

اگر شخصی هستید که براحتی میتوانید مسائل را سبک و سنگین کنید. اگر قدرت تصمیم گیری عقلانی دارید و براساس احساسات تصمین نمیگیرید. اجاره ملک در یک کشور خارجی میتواند به شما یک چشم انداز واقعی از آنچه بعد از مهاجرت با آن روبرو می‌شوید بدهد.

اگر قصد اجاره ملک در قبرس شمالی را دارید با ما تماس بگیرید.