چند سالی است که مهاجرت به کانادا بحث داغ بین افراد می باشد. علت علاقه افراد به مهاجرت به کانادا رشد اقتصادی کانادا و شرایط مناسب این کشور برای مهاجرت است. در ادامه به بررسی آسانترین راه مهاجرت به کانادا پرداخته می شود.

روش های مهاجرت به کشور کانادا:

چند سالی است که درخواست های مهاجرت به کانادا بسیار زیاد شده است. علت این اشتیاق افراد برای مهاجرت دلایل گوناگونی دارد.

برای مهاجرت به کشور کانادا روش های بسیاری وجود دارد که برخی از آنها ساده اما برخی از آنها برای افراد عادی دشوار می باشد. در این مقاله به ساده ترین و آسان ترین روش های مهاجرت به کانادا پرداخته ایم. وب سایت ما اطلاعات دقیق و صحیحی برای مهاجرت در اختیار کاربران قرار می دهد.

آسانترین راه مهاجرت به کانادا

شرایط اقامت در کشور کانادا از طریق تولد فرزند:

تولد فرزند یکی از آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد که در میان سلبریتی ها بسیار رایج شده است. در حقیقت با تولد فرزند در کشور کانادا والدین نیز می توانند تابعیت کانادا را بدست آورند و از شهروندان این کشور شوند. البته نکته ای وجود دارد چرا که فرزند پس از سن 18 سالگی می تواند برای اقامت پدر و مادر خود در این کشور اقدامات لازم را انجام دهد.

آسانترین راه مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت به کشور کانادا از طریق اسپانسر شیب والدین:

فرزندان متولد شده در کشور کانادا، برای دریافت اقامت والدین ملزم به داشتن شرایط زیر می باشند:

– داشتن اقامت دائم کانادا

– شهروندی کانادا

– شناخت به عنوان فرد بومی کانادا

– توانایی مالی جهت تمکین مالی والدین

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج:

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، یکی از ساده ترین روش های دریافت اقامت کانادا، ازدواج با یک شهروند کانادایی می باشد. در این روش ازدواج باید به صورت حقیقی صورت گیرد و فرد باید مدارک زیر را برای دریافت ویزا تهیه و ارائه دهد: 1- میزان درآمد ماهیانه و قدرت تامین هزینه زندگی 2- میزان دارایی 3- آدرس مکان مورد نظر برای زندگی

مهاجرت به کشور کانادا از طریق کار:

مهاجرت به کانادا از طریق کار، جز مهاجرت های دائم محسوب می شود. این روش مهاجرت زمانی ساده می شود که از سوی کارفرمایی در کانادا درخواستی برای فرد ارسال شود و از او دعوت به کار به عمل آید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا کانادا از طریق کار:

– ارائه گذرنامه

– ارائه مدارک شغلی و تحصیلی

– گواهی سلامت

– عدم سوء پیشینه

– ارائه دعوتنامه ارسالی

آسانترین راه مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی:

مهاجرت از طریق خوداشتغالی به کانادا، اگر فردی به عنوان برگزار کننده کسب و کاری اقدام به مهاجرت نماید به سرعت می تواند ویزا کانادا را دریافت نماید. البته این روش به سبب ارسال درخواست های بسیار، شانس کمی برای پذیرفته شدن دارد با این وجود کسب و کار های نوین همچنان شانس بالایی خواهند داشت.

مهاجرت از طریق تحصیل به کانادا:

مهاجرت تحصیلی به کانادا، امروزه به دلیل سطح بالای دانشگاه ها و مراکز آموزشی، تحصیل در کانادا بسیار مورد علاقه جوانان می باشد. بدین منظور درخواست های بسیاری برای ادامه تحصیل به این کشور ارسال می شود و افراد زیادی می توانند از این خدمات و بورس ها استفاده نمایند.

آسانترین راه مهاجرت به کانادا

مدارک لازم جهت مهاجرت به کشور کانادا از طریق تحصیل:

– توانایی لازم در زبان فرانسه یا انگلیسی

– ارائه مدرک تحصیلی در دانشگاه معتبر داخلی

– داشتن تمکن مالی

– ارائه دعوتنامه از دانشگاه های معتبر کانادا

– توانایی مالی

– ارائه گواهی سلامت پزشکی

– ارائه فرم های پذیرش

نتیجه گیری:

افراد به دلایل گوناگونی به کشورهای گوناگون از جمله کشور کانادا مهاجرت می کنند. تمامی افراد خواهان ساده و آسان ترین روش مهاجرت هستند. در این وب سایت ما راه های گوناگون مهاجرت را به شما آموزش می دهیم. اغلب جوانان با استفاده دعوتنامه تحصیل اقدام به مهاجرت می کنند، برخی دیگر برای کسب و کار و گاهی فرد با فردی از کشور مقصد ازدواج کرده و برای ادامه زندگی نیاز به مهاجرت دارد.

هر روش قوانین و مدارک خاص خود را نیاز دارد. برخی از روش ها تنها در صورتی ساده خواهند بود که فرد شرایط لازم را داشته باشد مثلا در مهاجرت برای کسب و کار فرد باید کاری نوین و متناسب با قوانین کانادا راه اندازی نماید. برای کسب اطلاعات جامع تر و یا راهنمایی های لازم در خصوص مهاجرت به کانادا می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.